Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Panel Ariadna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Panel Ariadna

    Mam pytanie dotyczące zamawianych nagród za p-ty. Otóż 19 grudnia zamówiłem nagrodę i do tej pory posiada ona status w trakcie realizacji. Natomiast w regulaminie jest określony czas jako 30dni na dostarczenie nagrody. Termin ten przekroczony jest o blisko 3 tygodnie. Tak samo nikt nie odpowiada na pytania w tej sprawie przez formularz Pomocy.

    #2
    Hej, przekazałam Twoje zgłoszenie do działu zajmującego się Panelem. Po weryfikacji skontaktujemy się z Tobą mailowo.

    Edit:
    Powinieneś otrzymać już informację od odpowiednich osób, bardzo proszę o weryfikację.
    Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Ja zamówiłem 10 stycznia i tez nie widać nagrody

      Komentarz


        #4
        A kontaktowałeś się z Panelem Ariadna w tej sprawie? Podaj proszę szczegóły zamówienia poprzez PW lub mailowo na adres tech@gadu-gadu.pl.

        Komentarz


          #5
          ja mam pytanie dot panelu. Kto może tworzyć badania w panelu?

          widzę olewactwo moich pytań.....
          Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: post pod postem

          Komentarz


            #6
            Badania zlecane są przez firmy i instytucje. O konkrety pytaj ariadna@panelariadna.pl

            Komentarz


              #7
              to po co osoby fizyczne mogą się rejestrować skoro jest brak możliwości dodania ankiety? dla mnie ten cały panel jest kolejnym niewypałem GG Network....

              Komentarz


                #8
                @wkurzony popatrz jakimi niewypałami są niektóre Twoje wpisy na forum.
                Korzystałeś z tego serwisu, że zdecydowałeś się zamieścić popartą wieloma przykładami i bardzo konstruktywną jego krytykę?
                heh zapewne sprawdzałeś na Androidzie i Ci BSoD wyskoczył, a to jest rzeczywiście fail.

                Poza tą drobną uszczypliwością, której po prostu nie umiałem sobie odmówić poniżej trochę merytoryki dla tych, co są zainteresowani na czym polega ten serwis.
                Faktycznie każdy, nie tylko firmy, może zamówić badanie jakiegoś ściśle określonego zagadnienia, praktycznie jednak robią to zwykle firmy, bo takie badanie jest odpłatne. Z drugiej strony użytkownicy mogą się rejestrować do panelu i być zapraszani do badań jeśli spełniają kryteria stawiane udziałowi w poszczególnych ankietach. Za udział w nich otrzymują punkty, które mogą wymienić na różne nagrody. Reasumując zarabiają na wypełnianiu ankiet.

                Komentarz


                  #9
                  no ok a ja nadal nie do końca rozumiem.....

                  jak wygląda proces zapraszania do badania? skąd firma wie, że np ja jestem użytkownikiem serwisu? Udostępniacie bazę osób zarejestrowanych w serwisie zamawiającej firmie? A co jeżeli dana firma okaże się mało uczciwa i będzie kogoś nękać telefonami powiedzmy? Kierujecie sprawę na policję? czy Was to nie obchodzi? Czy to Wy rozsyłacie zaproszenia w imieniu danej firmy (zleceniodawcy)?

                  Komentarz


                    #10
                    Wydawało mi się, że skoro serwis jest dla Ciebie "niewypałem" to rozumiesz wszystko i piszesz te słowa świadomie.
                    Okazuje się jednak, że jak zwykle jesteś "wkurzony" dla samej zasady, a reszta wypowiedzi to wyłącznie luźna pisanina, czasami nawet bez wiedzy na poruszany temat.
                    Szkoda, bo to jest totalna !!!

                    Firma X zamawia u nas badanie. Badanie ma ściśle określone parametry np. grupę docelową. Jest ono wykonywane przez nas. Do wyselekcjonowanej grupy użytkowników serwisu (spełniających parametry badania) kierujemy mailowe zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu. Ci co chcą wziąć udział klikają w linka kierującego do badania i udzielają w przeglądarce odpowiedzi na pytania. Nie ma żadnego udostępniania bazy użytkowników zamawiającemu, nie ma telefonów. Zamawiający otrzymuje wynik, czyli dane statystyczne w stylu ile było odpowiedzi a, b i c itp.

                    Komentarz


                      #11
                      Witam,
                      czy moglibyście coś zrobić aby moje zamówienie złożone 1.04 doszło do skutku. Zero kontaktu pomocą Panelu Ariadna. Nie wiem co się dzieje.

                      Komentarz


                        #12
                        Podeślij dane zamówienia (imię,nazwisko,e-mail itp.) na PW lub tech@gadu-gadu.pl

                        Komentarz


                          #13
                          Piszę do Państwa ponownie w tej samej sprawie ponieważ nie uzyskałam odpowiedzi.
                          22 kwietnia za punkty uzyskane dzięki badaniom (ankietom) które wypełniam na waszym portalu zamówiłam podstawkę chłodzącą pod laptopa i do tej pory jej nie otrzymałam.
                          Czy to są jakieś żarty ? Czekam prawie miesiąc na przesyłkę bądź jakąś wiadomość w tej sprawie a Państwo się nie odzywacie.
                          Proszę o wyjaśnienie czemu muszę czekać tak długo i kiedy otrzymam swoją paczkę?
                          Dodam,że wcześniej zamawiałam u was już produkty za uzyskane punkty i byłam zadowolona z jakości gadżetu jak i czas realizacji zamówienia i bardzo chciałabym żeby moje zadowolenie mogło trwać nadal.
                          Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

                          Komentarz


                            #14
                            Regulaminowy termin dostarczenia zamówień to 30 dni. Ostatnio mogą wystąpić drobne opóźnienia w realizacji niektórych z nich. Przepraszamy za nie wszystkich zainteresowanych. Zwróciliśmy również uwagę na kontakt zwrotny w zakresie maili kierowanych do Panelu Ariadna. Przypomnę, że e-mail, na który można wysyłać zgłoszenia to: ariadna@panelariadna.pl

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X