Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Panel Ariadna

Witam,
    czy moglibyście coś zrobić aby moje zamówienie złożone 1.04 doszło do skutku. Zero kontaktu pomocą Panelu Ariadna. Nie wiem co się dzieje.

Doświadczony GGadacz
    Podeślij dane zamówienia (imię,nazwisko,e-mail itp.) na PW lub tech@gadu-gadu.pl

Piszę do Państwa ponownie w tej samej sprawie ponieważ nie uzyskałam odpowiedzi.
    22 kwietnia za punkty uzyskane dzięki badaniom (ankietom) które wypełniam na waszym portalu zamówiłam podstawkę chłodzącą pod laptopa i do tej pory jej nie otrzymałam.
    Czy to są jakieś żarty ? Czekam prawie miesiąc na przesyłkę bądź jakąś wiadomość w tej sprawie a Państwo się nie odzywacie.
    Proszę o wyjaśnienie czemu muszę czekać tak długo i kiedy otrzymam swoją paczkę?
    Dodam,że wcześniej zamawiałam u was już produkty za uzyskane punkty i byłam zadowolona z jakości gadżetu jak i czas realizacji zamówienia i bardzo chciałabym żeby moje zadowolenie mogło trwać nadal.
    Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

Regulaminowy termin dostarczenia zamówień to 30 dni. Ostatnio mogą wystąpić drobne opóźnienia w realizacji niektórych z nich. Przepraszamy za nie wszystkich zainteresowanych. Zwróciliśmy również uwagę na kontakt zwrotny w zakresie maili kierowanych do Panelu Ariadna. Przypomnę, że e-mail, na który można wysyłać zgłoszenia to: ariadna@panelariadna.pl

Uprawnienia umieszczania postów