Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Downloader - po co?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Downloader - po co?

    Ja mam pytanie... uwaga: czy ten downloader GG, prócz tego, że coś tam pobiera bardzo wolno mimo szybkiego łącza to coś robi? Bo ani GG nie zostało zainstalowane, ani nawet pliku z instalką nie mogę znaleźć...
    i przede wszystkim
    - po co robić downloader, skoro podczas jego działania i tak nie można wybrać czy coś ma być pobierane, czy nie? Zbędnie zwiększono ilość danych do pobrania.

    #2
    no i kolejny bezsensowny produkt autorstwa GG Network.....

    Komentarz


      #3
      @Qrix rozwiązanie to ma poprawić skuteczność pobierania programu. Czasami spotykaliśmy się ze zgłoszeniami wskazującymi, że pobieranie nie kończy się pozytywnie, co szczególnie mogło dotyczyć wolniejszych połączeń internetowych.

      Na podstawie tego co napisałeś sprawdziliśmy proces pobierania i dokonaliśmy jego optymalizacji.

      Komentarz


        #4
        'Proces downloaderSmartGUI (DSG) niespodziewanie zakończył działanie i zostanie zamknięty"
        wtf? zakończył działanie = (w domyśle) zamknięty ....
        także jak może zostać zamknięty proces, który został zamknięty?
        porównując - jak można zamknąć już zamknięte drzwi?
        ja widać GG Network potrafi.....

        Komentarz


          #5
          wlasnie, po co. gdzie sie teraz pobiera instalator gg?

          nie lepiej zrobic mniejszy instalator + co ma sie zainstalowac i gdzie(program files)?

          Komentarz


            #6
            Tam, gdzie wszystkie inne ściągnięte pliki z Twojej przeglądarki, domyślnie C:\Documents and Settings\[nazwa profilu win]\Moje dokumenty\Pobieranie

            Komentarz


              #7
              nie ma tam

              Komentarz


                #8
                W takim razie pewnie zmieniłeś lokalizację, sprawdź historię pobierania, kliknij PPM na danym wpisie i wybierz "otwórz lokalizację".

                Komentarz


                  #9
                  mnie chodzi o instalator gg, ktory sciaga sie z gg-install.exe, a nie przegladarki

                  Komentarz


                    #10
                    Instalator pobiera pliki służące do instalacji, natomiast są one usuwane automatycznie po zainstalowaniu GG.

                    Komentarz


                      #11
                      prosze dac, aby zostawial instalator na pulpicie.

                      Komentarz


                        #12
                        Pobieraj z GaduNews.pl – tam są pełne instalatory offline takie jakie sobie życzysz.

                        Komentarz


                          #13
                          Qrix - GaduNews odmawia współpracy.... błąd 503.......

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X