Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hosting pod czat

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
    A ja nadal polecam najgoręcej http://hexcore.pl(strona przejęła firmę host-hermer). Przy blutu.pl pakiet silver jest minimalnie tańszy, a daje znacznie mniej. Między innymi: hexcore 2 Gb, blutu - 800 Mb. hexcore MySQL no limited, blutu 3...

    Aby rozwiązać wszystkie pytania hexcore absolutnie nic już nie muli ani nie ma żadnych problemów.
    Ale blutu.pl ma opłaty zarówno przelewem jak i SMS, a hexore z tego co widzę udostępnia tylko opłatę przelewem. Poza tym z tego co widzę, to trzeba płacić 15,00 zł (od razu) za 6 miesięcy. A taki skrypt czatu GG zajmuje może max 2 MB (chociaż mój zajmuje 1/4 z tego), to 800 MB na blutu.pl spokojnie wystarczy. Ja aktualnie używam pakietu GOLD i mam na nim 3 czaty (w tym kanałowy) oraz stronę podstawową (taiteeni.blutu.pl) ze swoimi fotkami i stronę czatu (czat.taiteeni.blutu.pl) i póki co ten pakiet mi wystarcza
    Ostatnio edytowany przez tuomas; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Uzupełnienie danych i poprawienie błędów

    Komentarz


      #17
      Trochę minęło od czasu ostatniego wpisu, ale wciąż może się komuś to przydać. Jeśli chodzi o web hosting to polecam zapoznać się z rankingiem hostingów zrobionym przez Mój Startup. Na pewno się uda wybrać coś na każdą kieszeń i wymagania użytkownika!
      Ostatnio edytowany przez andy_95; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #18
        Dla lepszego porównania, polecam sprawdzenie recenzji nie tylko w jednym medium, ale w kilku na raz. Moim zdaniem, najbardziej opiniotwórcza strona to websiteplanet.com a ich ranking hostingów jest najbardziej rzetelnie wykonany.
        Ostatnio edytowany przez Robert33; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #19
          Moim zdaniem najlepszym hostingiem jest chyba Hostinger który jest prawdopodobnie też najpopularniejszą opcją na świecie. Używam od lat i działa naprawdę szybko i stabilnie, więc polecam

          Komentarz


            #20
            Osobiście polecam Webdock, mała duńska firma dostarczająca VPS-y w suuuper cenach. Najtańszy serwer można sobie postawić za mniej niż 10zł / mieś (1 vCPU, 2 GB RAM, 15 GB dysku, 1Gbit/s z 1TB transferu). Można wybrać gotowy pakiet lub zrobić sobie custom'a. Sam korzystam od prawie roku z pakietu SSD Bit, który kosztuje mnie ok. 35zł i mam tam 5 vCPU, 5 GB RAM, 50 dysku z 1Gbit/s i 2TB transferu. Serwery w Europie znajdują się w Helsinki, no ale dzisiaj location to nie jest coś, na co powinno się patrzeć.

            Na takim VPS-ie jak ja mam, spokojnie dużo rzeczy można postawić Same serwery stabilne, szybkie, nie mam zastrzeżeń.

            Dodatkowo mają jakiś tam panel (no ja wole SSH i bawienie się rootem), super support (często można nawet skontaktować się z samym właścicielem) i super dodatki typu e-mail forwarding, Postmark i jakieś tam inne sprawy za darmo (od 5,99 euro)

            Nie jest to promocja, mówię jak jest, bo sam korzystam i jeszcze nigdzie nie spotkałem się z tak niskimi cenami
            Prompt Engineer @ Fintecom / GG
            Opinie są moje własne. Wypowiedzi nie są oficjalnym stanowiskiem Fintecom.
            Nie pomogę Ci z zakresu BOK oraz tego forum.


            AmiGGo na numerze 100 już dostępny! Nie masz GG Premium? Przecież to mniej niż mała woda nad Polskim morzem! ^^

            Komentarz

            Pracuję...
            X