Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z włączeniem GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z włączeniem GG

    Witam ,od jakiegoś czasu mam problem ,gdyż gdy próbuję włączyć GG to włącza się okienko o błędzie i wysłaniu go go do GG. Nie pomagały wielokrotne reinstalacje. A wygląda to mniej więcej tak : http://img825.imageshack.us/img825/4470/ggerror.png Bardzo proszę o pomoc

    #2
    Jak widzisz, Windows informuje, że jakiś plik z lokalizacji GG jest uszkodzony. Restart komputera powinien spowodować, że uruchomi się program CHKDSK naprawiający błędy systemu plików.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
      Jak widzisz, Windows informuje, że jakiś plik z lokalizacji GG jest uszkodzony. Restart komputera powinien spowodować, że uruchomi się program CHKDSK naprawiający błędy systemu plików.
      Już nie raz restartowałem i nic się nie włączało

      Komentarz


        #4
        Rozumiem, że za każdym razem pojawia się dokładnie taki sam komunikat. Możesz sprawdzić jaką treść zawierają szczegóły i wskazać np. pierwszych 15 linijek (ewentualnie wysłać nam całość na bok@gadu-gadu.pl)?

        Komentarz


          #5
          Mam identyczny problem. Poszedł mail na BOK. U mnie wystąpił wczoraj i do teraz nie mogę uruchomić GG. Były reinstalacje etc. Nic nie pomogło.

          Komentarz


            #6
            xxx

            Wystarczyło odpalić ze zgodnością Win XP SP3
            Ostatnio edytowany przez terenzo; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz

            Pracuję...
            X