Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Powiadomienia na Mac OS X

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Powiadomienia na Mac OS X

    Hej,

    GG ma problem z powiadamianiem o rozmowie - gdy ktoś do nas napisze nie ma informacji dźwiękowej mimo jej włączeniu. wizualnie miga tylko ikonka w Finderze a przydałaby się informacja też w Docu
    ------------------------------------------------
    Z racji że nie można edytować wpisów problem z dźwiękami udało mi się naprawić po aktywacji ich w ustawieniach wymagany jest restart GG natomiast nie działa mimo wszystko regulator głośności - nie ma możliwości go przesunąć nawet o milimetr



    #Posty połączone
    Ostatnio edytowany przez Luki_91; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    U mnie program dziala poprawnie. Zastrzezenia mam jedynie wlasnie do powiadomien. Skaczaca ikonka w docku bylaby przyjemniejsza niz pokazanie wiadomosci na pasku. Ewentualnie w wersji finalnej bardzo bylbym zadowolony z mozliwosci wyboru powiadomien.

    Dodatkowym problemem jest przesowanie gg. Czasem chowa sie za pasek i nie da sie wyciagnac go stamtad. Mysle, ze ten probel jest latwy do naprawienia i przy najblizszej aktualizacji bedzie juz dobrze.

    Pozdrawiam

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Damianeq Zobacz posta
      Hej,

      GG ma problem z powiadamianiem o rozmowie - gdy ktoś do nas napisze nie ma informacji dźwiękowej mimo jej włączeniu. wizualnie miga tylko ikonka w Finderze a przydałaby się informacja też w Docu
      ------------------------------------------------
      Z racji że nie można edytować wpisów problem z dźwiękami udało mi się naprawić po aktywacji ich w ustawieniach wymagany jest restart GG natomiast nie działa mimo wszystko regulator głośności - nie ma możliwości go przesunąć nawet o milimetr



      #Posty połączone
      Problem nadal występuje? Jaką masz wersję systemu, a jaką komunikatora?

      Komentarz


        #4
        W najnowszym OSX 10.8 został wprowadzony nowy system powiadomień systemowych mam nadzieję że wkrótce zostanie on obsłużony przez GG

        Komentarz

        Pracuję...
        X