Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfer pobierania 16kB/s - dlaczego?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Transfer pobierania 16kB/s - dlaczego?

    Witam, mam pytanie, szukałem jakiegoś regulaminu albo coś, ale nie znalazłem... Dlaczego prędkość pobierania pliku z dysku GG jest na poziomie 16kB/s?

    #2
    Może nie stać ich na lepsze łącze?

    Wysyłane z mojego 701 za pomocą Tapatalk 2

    Komentarz


      #3
      Właśnie też na to zwróciłem uwagę. Prędkość pobierania z folderu Publiczne jest tragiczna, żeby nie powiedzieć żałosna. Mam nadzieję, że się to zmieni.
      Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez MPJ93 Zobacz posta
        Witam, mam pytanie, szukałem jakiegoś regulaminu albo coś, ale nie znalazłem... Dlaczego prędkość pobierania pliku z dysku GG jest na poziomie 16kB/s?
        MPJ93: Masz na myśli pobieranie plików dostępnych publicznie, Twoich plików poprzez komunikator bądź GG.pl czy Twoich plików synchronizowanych do folderu lokalnego na Twoim komputerze?

        Komentarz


          #5
          Mam na myśli pliki, które są dostępne w katalogu publicznym i pobieram je z linku.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez MPJ93 Zobacz posta
            Mam na myśli pliki, które są dostępne w katalogu publicznym i pobieram je z linku.
            Ok. W poniedziałek zweryfikuję, jakie aktualnie limity prędkości na ściąganie poprzez linki publiczne obowiązują i wtedy odpowiem w tym temacie.

            Komentarz


              #7
              Domyślnie prędkość ściągania poprzez linki publiczne oscyluje wokół 500 kB/s. Jednakże istnieje mechanizm, który aktywuje czasowo niższą prędkość (16 kB/s) w sytuacji, w której ściągnięto dużo danych poprzez linki publiczne od danego użytkownika w ostatnim czasie. Niższa prędkość jest automatycznie deaktywowana po pewnym czasie (w zależności od ostatniego natężenia ściągania danych od użytkownika).

              Komentarz


                #8
                Aha, czyli 16kB/s to była obcięta prędkość. A można prosić jakieś konkrety? Czyli..., ile to obcięcie prędkości trwa? Dzień, dwa, tydzień...? No i tak z ciekawości ile trzeba pobrać z jednego linku (bo tak to rozumiem, że jak dużo osób pobierze z jednego linku to prędkość spada do 16kB/s) żeby włączył się ten mechanizm?

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez MPJ93 Zobacz posta
                  Aha, czyli 16kB/s to była obcięta prędkość. A można prosić jakieś konkrety? Czyli..., ile to obcięcie prędkości trwa? Dzień, dwa, tydzień...? No i tak z ciekawości ile trzeba pobrać z jednego linku (bo tak to rozumiem, że jak dużo osób pobierze z jednego linku to prędkość spada do 16kB/s) żeby włączył się ten mechanizm?
                  Niższa prędkość obowiązuje w jednym z dwóch przypadków:
                  1. W ostatnich 24 godzinach (z dokładnością do jednej godziny) pobrano za pośrednictwem linków publicznych od użytkownika udostępniającego 10 GB lub więcej danych.
                  2. W ostatnich 30 dniach (z dokładnością do jednego dnia) pobrano za pośrednictwem linków publicznych od użytkownika udostępniającego 100 GB lub więcej danych.

                  Niewykluczona jest jednak zmiana prędkości oraz limitów w bliższej przyszłości.

                  Komentarz


                    #10
                    Ok, rozumiem. A można jeszcze wiedzieć jak długo obowiązuje obniżenie prędkości w tym pierwszym przypadku?

                    Komentarz


                      #11
                      Obowiązuje, gdy od momentu rozpoczęcia pobierania do 24 godzin wstecz pobrano 10 GB danych. Czyli, załóżmy, że dziś między godziną 8:00 a 9:00 pobrano z Twojego konta 8 GB danych, między 9:00 a 10:00 3 GB danych - wówczas zaczyna obowiązywać niższa prędkość (dlatego, że w ostatnich 24 godzinach pobrano 11 GB danych). Obowiązuje też z tego samego powodu o 14:00, 23:35. Kolejnego dnia obowiązuje też o 7:00, 8:59. Ale przestaje obowiązywać o 9:00 (wówczas w ostatnich 24 godzinach pobrano już tylko 3 GB, a nie 11 GB). Oczywiście przy założeniu, że w międzyczasie nie ściągano nowych danych.

                      Mam nadzieję, że wyjaśni to trochę działanie tych limitów

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X