Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd połączenia z internetem. kod 100

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Na tej stronie

    https://certum.pl/certum/cert,wiedza...rtum.xml#CTNCA

    należy zainstalować ten certyfikat: Główny klucz urzędu - Certum Trusted Network CA

    Komentarz


      #17
      Też mam z tym gg problem właśnie zainstalowałem ten certyfikat i mam pytanie. @Wasky jak wyskakuje przy instalacji okienko : certyfikat używa i są 4 opcje internet, sprawdz cert. online ,Vpn i widget to co zaznaczyć. Na razie dalej jest tak samo cały czas się ładuje a jak dam wyjdź to pisze kod błędu 1. Może koledze PeterMac będzie działać.

      Komentarz


        #18
        Najlepiej zaznaczyć wszystkie. Jeśli możesz tylko jedno to obstawiam "internet".

        Komentarz


          #19
          Zainstalowałem ten certyfikat, wybrałem wszystkie opcje instalacji dla internet i reszty i nadal aplikacja się nie łączy u mnie Brak połączenia z internetem kod 100 jak daje wyjdź.
          Z tego co zauważyłem wersja aplikacji 4.03(1) wyświetla zawsze kod 100, natomiast starsze wersje potrafią wyświetlić błąd z kodem 1 czy nawet zawiesić system na jakiś czas przy wychodzeniu.

          Wszystkie inne aplikacje jakie posiadam w telefonie działają poprawnie łącząc sie z internetem błyskawicznie nawet aplikacja IKO bankowa czy to po WiFi czy to po danych mobilnych, tylko GG jest tak niedopracowane ze takie cuda się dzieją.

          Nie wiem juz co z tym jeszcze można zrobić, dlaczego to nadal nie chce działać ?

          Prośba do posiadaczy Symbiana Belle FP1, FP2, czy ktoś z Was miałby możliwość wgrania softu firmware do telefonu na świeżo i sprawdzeniu czy wtedy się połączy to GG zainstalowane po raz pierwszy.


          Są dwie możliwości jeśli to nie te certyfikaty które powodują problem braku połączenia

          Pierwsza to albo zostają jakieś śmieci w systemie po zainstalowaniu aplikacji które muszą sie pokrywać w plikiem gg.conf który sie znajduje w C/Data/.cache/ggnetwork, ponieważ po jego usunięciu aplikacja już sie nie może połączyć (do dnia 6.10.2016 aplikacja u mnie działała bez problemu)

          Druga opcja to taka ze plik gg.conf mógł zawierać jakiś wpis który był dodawany po pierwszym zalogowaniu wtedy kiedy aplikacja była jeszcze wspierana przez serwery.

          Plik gg.conf jest najwyrazniej kodowany od pewnego momentu ponieważ nie da sie odczytać tam jego zawartości same jakieś dziwne powtarzające się znaki.
          Ostatnio edytowany przez PeterMac; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #20
            @PeterMac plik znajduje się w "C:/data/.config/ggnetwork/". Plik "gg.conf" nie jest kodowany. U mnie aplikacja nadal działa i loguje się. Nie pobiera listy kontaktów i archiwum, oraz nie działa wyszukiwanie.
            Ostatnio edytowany przez the_naturat_com; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #21
              the_naturat_com - a czy po usunienciu pliku gg.conf nadal Ci sie loguje ?

              No nie jest moze kodowana ale i tak z niej sie nie odczyta nic np. w notatniku bo są jakies same dziwne ciągi znaków.

              [General]
              ggwidget=true

              [configurator]
              data="@Variant(\0\0\0\b\0\0\0\x4\0\0\0\f\0s\0t\0\x 61\0t\0u\0s...
              Ostatnio edytowany przez PeterMac; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #22
                I co udalo sie komus rozwiazac ten problem czy juz nie ma szans zeby gg na symbianie dzialalo.

                Komentarz

                Pracuję...
                X