Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Osoby ignorowane.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Osoby ignorowane.

    Witam, mam pewien problem z GG. Zablokowałem pewną osobę opcją "ignoruj" i gdy wchodzę sobie w ustawienia >>> Lista osób ignorowanych to ta osoba jest na tej liście. Wyłączam to okienko, po chwili chcę sobie jeszcze raz wejść i sprawdzić czy ta osoba tam jest i tu jest problem. Osoba jest nadal ignorowana, bo nie ma jej na liście kontaktów, ale znikła z listy osób ignorowanych. Restartuję GG wchodzę ponownie na listę osób ignorowanych i kontakt na tej liście jest..no i tak w kółko

    #2
    Czasami zdarza się nam otrzymać tego rodzaju zgłoszenie. Przekazaliśmy to już nawet do analizy i poprawienia. Podstawowy problem jest taki, że nie umiemy powtórzyć takiego przypadku aby ustalić jednoznaczny scenariusz jego występowania. Może zauważyłeś jakieś szczególne okoliczności związane z tym zdarzeniem?

    Rozumiem, że w związku z tym, iż osoba ta pojawia się co jakiś czas na liście ignorowanych nie ma problemu z usunięciem jej z tej listy i przywróceniem do listy kontaktów?

    Komentarz


      #3
      Problemu nie ma z przywróceniem kontaktu do normalnej postaci, ale nie zawsze ten kontakt znajduje się na tej liście osób zablokowanych, no i wtedy pomaga restart aplikacji.

      Komentarz


        #4
        Założyłem osobny temat.
        Ostatnio edytowany przez dEB.; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz

        Pracuję...
        X