Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nie dochodzące wiadomości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    nie dochodzące wiadomości

    witam
    borykam się z problemem a mianowicie nie dochodzą wiadomości z wklejanym tekstem np. z netu ani ode mnie ani do mnie z różnymi kontaktami na statusach dostępny bez żadnych blokad
    zainstalowana wersja Gadu-Gadu 10.5.2.13164
    system win 7
    dodam że to samo robił na vista
    nie pomogła reinstalacja systemu, zainstalowanie od nowa gg
    czy komuś robiło coś takiego i jak rozwiązać

    #2
    heja,

    tak, problem jest znany i stary jak świat. Dotyczy infrastruktury wewnętrznej GG. Niestety bez fizycznego dostępu do serwerowni nic się nie da zrobić a Ci którzy mają dostęp to albo są leniwi albo nie umieją tego naprawić. Problem występuje w losowo wybranych odstępach czasowych (jak masz pecha to trafisz). Czasami działa czasami nie.

    Komentarz


      #3
      Taki błąd był związany z GG 10 i GG 8. Sprawdzałeś czy na GG 11 błąd nadal występuje?

      Komentarz


        #4
        Muszę przyznać, że nie kojarzę występowania takiego problemu poza początkami bety. @g-12 możesz wskazać jaki dokładnie tekst i z jakiej strony wklejasz.

        Komentarz


          #5
          a przydałaby się również informacja z jakiej wersji przeglądarki wklejasz, bo nie wszystkie takie same dane wrzucają do schowka, np. Firefox kopiuje dane z formatowaniem, Opera już nie.

          Komentarz


            #6
            witam korzystam z chrome
            wklejam teksty np jakąś część artykułu z wp lub innych tego typu stron
            gg11 nie używam gdyż strasznie zamula i szkoda nerwów
            Ostatnio edytowany przez g-12; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #7
              Sprawdziłem ten fakt.

              W zależności od formatowania taki tekst rzeczywiście na GG10 nie zawsze się przesyła. Przesyłanie będzie poprawne, gdy wkleisz tekst do Notatnika i pozbawisz go w ten sposób formatowania. Jest jednak lepsze rozwiązanie, GG11 przesyła wszystkie teksty kopiowane w ten sam sposób z innych stron internetowych np. z wp. Tak więc w obowiązującej wersji ta niedogodność nie występuje. Chciałbym przy okazji zapytać o to "zamulanie" GG11, o którym piszesz, bo tutaj chyba jest klucz do ukojenia nerwów.
              Możesz dokładniej opisać okoliczności tej sytuacji?

              Przyznam, że mam XP, zapewne trochę starszy sprzęt i nie obserwuję, żadnego zamulania przy korzystaniu z GG11.

              Komentarz

              Pracuję...
              X