Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Aktualizacja osób ignorowanych.

Doświadczony GGadacz

Aktualizacja osób ignorowanych.

Miałbym jeszcze jeden problem związany z ignorowaniem kontaktów, a mianowicie gdy na komputerze zablokuję osobę x, wchodzę sobie na telefon (Android), to tą osobę x muszę jeszcze raz blokować, bo nie robi się to automatycznie poprzez zaktualizowanie listy kontaktów. Nie wiem czy jest to zamierzone czy nie, ale fajnie by było gdyby aktualizowało się to. Dodam, że na telefonie mam ustawiony status "Niewidoczny" jako początkowy Na komputerze również.

Banned
    Marka tel.
    Alcatel
    Model tel.
    OT 991D
    FW telefonu
    DXM 9
    TEORETYCZNIE wszystko powinno się aktualizować automatycznie..... powinno
    bo przecież zarówno z pc i z androida łączysz się na jeden numer gg?

Doświadczony GGadacz
    @dEB, Rozumiem, że blokujesz kontakt z poziomu GG11 lub gg.pl. Z naszych weryfikacji wynika, że status aktualizuje się prawidłowo. Ile czasu minęło od momentu zablokowania kontaktu?

Doświadczony GGadacz
    No na jeden, ale miałem podobny problem z opisami. Na niewidocznym się nie aktualizował, a na innych się aktualizował. Tutaj z blokowaniem jest CHYBA tak samo. Na niewidocznym nie aktualizuje, a na pozostałych tak. Tak z poziomu GG11 na PC i odwrotnie też próbowałem. Wcześniej kilka godzin, potem kilka minut. Różnie, bo sprawdzałem sobie na kilku osobach z listy.

Doświadczony GGadacz
    Więc tak:
    Na statusie Dostępnym wszystko aktualizuje się prawidłowo. (Może troszkę zoptymalizować by się to przydało, bo troszkę to trwa zanim wszystko się zaktualizuje tak jak powinno (Jeśli chodzi o internet to raczej odpada, bo mam światłowody, więc śmiga mi to)
    Na statusie Niewidocznym już się nie aktualizuje.

Sprawdzone dokładnie, więc identyczna sytuacja co z opisami.
    Chciałbym przybliżyć jeszcze jak to blokowanie wygląda.
    Blokuję osobę x na komputerze. Daję potem status niedostępny (na komputerze), włączam gg na telefonie i klikam któryś ze statusów (np. Dostępny) - Wszystko jest tak jak należy. Gdy robię podobnie tylko na telefonie zamiast Dostępnego daję Niewidoczny to nie aktualizuje się to.

Jak to jest mało jasne to bardzo proszę kogoś o prywatną wiadomość i mogę chętnie porozmawiać o tym za pomocą Skype/Teamspeak3/Ventrillo. Powiem szczerze, że nawet wolałbym to właśnie obgadać poprzez jakiś komunikator głosowy, bo pisania tu jest za dużo i zanim bym wszystko napisał to każdy by się w tym pogubił

Doświadczony GGadacz
    Nie byliśmy w stanie powtórzyć opisanego problemu dla statusu niewidocznego. Podobny efekt, jednakże bez względu na status początkowy można uzyskać, jeśli zablokujemy kontakt i zaraz damy status niedostępny. Tym sposobem zmiany nie zdążą się zapisać na serwerze i faktycznie kontakty nie są zablokowane z poziomu mobilnej aplikacji. Po zablokowaniu kontaktu odczekaj z minutę i dopiero daj niedostępny.

Banned
    Marka tel.
    Alcatel
    Model tel.
    OT 991D
    FW telefonu
    DXM 9
    @up
    PISZESZ BREDNIE

Serwery odświeżają się natychmiast - na dowód tego stwierdzę, że PING (jak i inne dane pakietowe) uzyskują odpowiedź po 0,01 sekundy !!!!

Zastanów się na drugi raz !!!!

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    To ja doprecyzuję. Zmiany nie zdążą zostać wysłane do serwera przed zamknięciem połączenia, bo nie są wysyłane od razu po wykonaniu czynności.
    Proszę o trochę łagodniejszy ton wypowiedzi.

Doświadczony GGadacz
    Ej, to jakim cudem na statusach np. Dostępny wszystko się zapisuje, a na Niewidocznym już nie? Przecież to jest śmiech na sali te wyjaśnienia. To samo jest z opisami.

Banned
    Marka tel.
    Alcatel
    Model tel.
    OT 991D
    FW telefonu
    DXM 9
    @up - mógłbyś doprecyzować? To samo czyi co? też się nie zapisują?