Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Aktualizacja osób ignorowanych.

Doświadczony GGadacz
    Zakładałem osobny temat o opisach, że się nie aktualizują. Nie będę tego pisał kolejny raz tutaj.

http://forum.gg.pl/showthread.php?12...GG-w-telefonie
    Ostatnio edytowane przez dEB. ; 26.02.2013 o 16:02

Przekażemy tę sytuację do sprawdzenia.

Wydaje się jednak, że tutaj nie ma błędu tylko właśnie chodzi o czas aktualizacji danych, która nie zdąży się wykonać przed zmianą statusu na niedostępny w GG na komputerze.

Jeżeli na komputerze natychmiast po zignorowaniu kogoś zmienisz status na niedostępny to tak faktycznie jest bardzo duża szansa, że uruchamiając gg na telefonie (sprawdzałem wersję androidową) bez względu na to z jakim statusem uruchomisz aplikację zobaczysz, że ten sam kontakt nie jest ignorowany. Uzyskałem taki efekt i przy statusie niewidocznym i przy statusie dostępnym ustawianym na aplikacji mobilnej. Jeżeli jednak pójdziesz o krok dalej i uruchomisz ponownie komunikator na komputerze (status nie ma tutaj znaczenia byle nie był niedostępny) to po chwili również aplikacja mobilna "zauważy", że dany kontakt jest ignorowany.

Doświadczony GGadacz
    To jak w takim razie można wytłumaczyć to, że daję dany kontakt jako kontakt ignorowany w południe, siedzę na GG jeszcze dobre 4 godziny, wyłączam, mija cała noc, rano wchodzę na telefon i kontakt nie jest ignorowany tak jak to ustawiałem na komputerze? Identycznie jest z opisami

Opisy powtórzyliśmy, więc poprawka w tym zakresie zostanie wykonana.

Problemów z ignorowaniem tak jak je opisałeś nie udało się powtórzyć ale być może to jest jedynie stan obecny, który ulegnie zmianie po dodatkowych testach, o których przeprowadzenie poprosiłem.

Klikała @Anixss klikałem ja wyniki jakie były wskazaliśmy.
    W każdym razie ja niewierny Tomasz jestem, więc nie uwierzę dopóki nie zobaczę

Doświadczony GGadacz
    Nie ma problemu Nie wymyśliłbym sobie tego zwłaszcza, że trochę problemów odnoście tego GG już tutaj zgłosiłem