Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uruchamianie gg przy starcie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Uruchamianie gg przy starcie

    Kolejny błąd jaki znalazłem w gg11....
    wyłączone uruchamianie gg11 przy starcie systemu niestety nic nie daje ... uruchamia mi bete za każdym startem windowsa...

    #2
    Mam problem z GG11. Gdy dziś chciałem włączyć GG pojawił się mi komunikat : "Próba przywrócenia działajacej wersji GG nie powiodła się." i wyskakuje wiersz poleceń. Proszzę o szybką pomoc!!!!!!!!!

    Komentarz


      #3
      Zainstaluj GG ponownie...

      Komentarz


        #4
        Zainstalowałem i znowu to samo....

        Komentarz


          #5
          Proszę odinstalować Gadu-Gadu (przez Panel sterowania – Dodaj/usuń programy) oraz wejść na dysk C.
          Podaję ścieżkę:
          Windows XP: C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Numer GG
          Windows Vista: C:\uzytkownicy\user\Gadu-Gadu\Numer GG
          Windows 7 C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Numer GG

          oraz

          Wnidows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles
          Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application
          Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

          Proszę skasować profil z numerem GG w jeden i drugiej ścieżce. Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.
          Następnie proszę zainstalować Gadu-Gadu ponownie, oraz podać swój numer i ostatnio używane hasło serwerowe.

          Proszę pobrać plik instalacyjny bezpośrednio ze strony:
          http://beta.gg.pl/info/pobierz

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez bardi3 Zobacz posta
            Kolejny błąd jaki znalazłem w gg11....
            wyłączone uruchamianie gg11 przy starcie systemu niestety nic nie daje ... uruchamia mi bete za każdym startem windowsa...
            Mam to samo. Jest to bardzo uciążliwe.

            Komentarz


              #7
              Ja tam w opcjach włączyłem i wyłączyłem "uruchamianie przy starcie" i jakoś podziałało

              Komentarz


                #8
                Mam 2 profile, a po restarcie uruchamia się tylko jeden!
                Mimo, że za każdym razem ustawiam na obu profilach uruchamianie przy starcie systemu to restarcie uruchamia się tylko jeden Zrobiłem wszystko co karokam opisał powyżej i dalej jest to samo)

                Ma ktoś jakiś pomysł, bo moją żonę zaczyna już to wkurzać ))
                Dodam że pracuję na Win7 32 SP1

                Pozdrawiam,

                Komentarz


                  #9
                  U mnie także nie zależnie czy włączę czy wyłącze wł gg przy starcie i tak zawsze się włącza ;/ uciązliwe ;/

                  Komentarz


                    #10
                    @przemek:
                    Start > Uruchom > msconfig > Zakładka "Uruchamianie" > Odznak gg hub > uruchom ponownie

                    Komentarz


                      #11
                      Ale co, jeśli ja chcę, żeby oba profile na raz przy stracie się włączały, a włącza się tylko jeden

                      Komentarz


                        #12
                        Halo, ma ktoś pomysł co zrobić, żeby oba profile włączały mi się przy starcie systemu?

                        Komentarz


                          #13
                          Mi się nie włącza.

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez dEB. Zobacz posta
                            Mi się nie włącza.
                            to mi pomogłeś...

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X