Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Uruchamianie gg przy starcie

Uruchamianie gg przy starcie

Kolejny błąd jaki znalazłem w gg11....
    wyłączone uruchamianie gg11 przy starcie systemu niestety nic nie daje ... uruchamia mi bete za każdym startem windowsa...

Mam problem z GG11. Gdy dziś chciałem włączyć GG pojawił się mi komunikat : "Próba przywrócenia działajacej wersji GG nie powiodła się." i wyskakuje wiersz poleceń. Proszzę o szybką pomoc!!!!!!!!!

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Zainstaluj GG ponownie...

Zainstalowałem i znowu to samo....

Doświadczony GGadacz
    Proszę odinstalować Gadu-Gadu (przez Panel sterowania – Dodaj/usuń programy) oraz wejść na dysk C.
    Podaję ścieżkę:
    Windows XP: C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Numer GG
    Windows Vista: C:\uzytkownicy\user\Gadu-Gadu\Numer GG
    Windows 7 C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Numer GG

oraz

Wnidows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles
    Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application
    Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

Proszę skasować profil z numerem GG w jeden i drugiej ścieżce. Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.
    Następnie proszę zainstalować Gadu-Gadu ponownie, oraz podać swój numer i ostatnio używane hasło serwerowe.

Proszę pobrać plik instalacyjny bezpośrednio ze strony:
    http://beta.gg.pl/info/pobierz

Cytat Zamieszczone przez bardi3 Zobacz posta
    Kolejny błąd jaki znalazłem w gg11....
    wyłączone uruchamianie gg11 przy starcie systemu niestety nic nie daje ... uruchamia mi bete za każdym startem windowsa...
    Mam to samo. Jest to bardzo uciążliwe.

Ja tam w opcjach włączyłem i wyłączyłem "uruchamianie przy starcie" i jakoś podziałało

Mam 2 profile, a po restarcie uruchamia się tylko jeden!
    Mimo, że za każdym razem ustawiam na obu profilach uruchamianie przy starcie systemu to restarcie uruchamia się tylko jeden Zrobiłem wszystko co karokam opisał powyżej i dalej jest to samo)

Ma ktoś jakiś pomysł, bo moją żonę zaczyna już to wkurzać ))
    Dodam że pracuję na Win7 32 SP1

Pozdrawiam,

U mnie także nie zależnie czy włączę czy wyłącze wł gg przy starcie i tak zawsze się włącza ;/ uciązliwe ;/

@przemek:
    Start > Uruchom > msconfig > Zakładka "Uruchamianie" > Odznak gg hub > uruchom ponownie

Uprawnienia umieszczania postów