Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z infobotem.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z infobotem.

    Witam, posiadam to najnowsze gg i mam problem z infobotem, jest on na końcu listy, mimo że zapisywałem go na kilka sposobów, nie jest w żadnej grupie, po prostu tam sam zlatuję, i tu pytanie co z tym zrobić, bo na cholerę mi coś, do czego chcę mieć szybki dostęp, ale muszę tego za każdym razem szukać?

    #2
    Po prawej stronie kontaktu będziesz miał gwiazdkę. Kliknij ją i od teraz infobot będzie zawsze u góry listy kontaktów

    Komentarz


      #3
      infobot gg 100

      wygląda jakby się zawiesił wpisałem alarm 13:00 treść i nic potem 3 razy alarm lista też nic potem spróbowałem gg w przeglądarce wyszło to samo zero reakcji a ustawiłem ważne przypomnienie na jutro a że mam bardzo słabą pamięć potrzebuję tego przypomnienia muszę iść o konkretnej godzinie po ważny dokument - infobot ostatnio bardzo często się zawiesza a potem następnego dnia przychodzą przypomnienia o sprawach które miały być zrobione poprzedniego dnia - i to jest jakieś gówno - dzisiaj to samo nadal stoi w tym samym miejscu odemnie wysłane 3 razy alarm lista i zwykła literka f aq na to wszystko infobot powinien odpowiedzieć od razu

      - - - Updated - - -

      dobra juz działa ale na przyszłość niech ktoś zrobi coś z tym infobotem żeby się tak nie zawieszał ciągle

      Komentarz

      Pracuję...
      X