Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z infobotem.

Problem z infobotem.

Witam, posiadam to najnowsze gg i mam problem z infobotem, jest on na końcu listy, mimo że zapisywałem go na kilka sposobów, nie jest w żadnej grupie, po prostu tam sam zlatuję, i tu pytanie co z tym zrobić, bo na cholerę mi coś, do czego chcę mieć szybki dostęp, ale muszę tego za każdym razem szukać?

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Po prawej stronie kontaktu będziesz miał gwiazdkę. Kliknij ją i od teraz infobot będzie zawsze u góry listy kontaktów

infobot gg 100

wygląda jakby się zawiesił wpisałem alarm 13:00 treść i nic potem 3 razy alarm lista też nic potem spróbowałem gg w przeglądarce wyszło to samo zero reakcji a ustawiłem ważne przypomnienie na jutro a że mam bardzo słabą pamięć potrzebuję tego przypomnienia muszę iść o konkretnej godzinie po ważny dokument - infobot ostatnio bardzo często się zawiesza a potem następnego dnia przychodzą przypomnienia o sprawach które miały być zrobione poprzedniego dnia - i to jest jakieś gówno - dzisiaj to samo nadal stoi w tym samym miejscu odemnie wysłane 3 razy alarm lista i zwykła literka f aq na to wszystko infobot powinien odpowiedzieć od razu

- - - Updated - - -

dobra juz działa ale na przyszłość niech ktoś zrobi coś z tym infobotem żeby się tak nie zawieszał ciągle

Uprawnienia umieszczania postów