Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemik ;P

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problemik ;P

    Witam mam o to taki problem że chcę się zalogować na gg a tu się nie da bo jest oto takie coś

    http://zapodaj.net/18f980292dd8e.jpg.html

    Co zrobić ? Pomocy

    Nie wiedziałem gdzie napisać więc napisałem tu

    #2
    Rozumiem, że chcesz się zalogować na jeden z tych numerów, które przyczerniłeś, więc kliknij w ten profil, na który chcesz się zalogować i logowanie bądź nastąpi automatycznie bądź będziesz musiał wpisać hasło. Jeżeli chcesz zarejestrować nowy numer GG lub zalogować się na numer nie wskazany na liście profili wybierz opcję "zaloguj się na inne konto".

    Jeżeli jest z tym jakikolwiek problem opisz co dokładnie się dzieje.

    Komentarz


      #3
      Witam ja również jak kolega mam problem z nowym gg tylko z jednym wyjątkiem u mnie nie łączy sie z moim numerem gg nie chce nawet sie zalogować tylko pisze zaloguj sie na inny numer a jak chce założyć nowy numer to nie moge wcisnąć akceptuj nic nie da sie wpisać a stało sie tak z 2 dni temu i nie wiem co sie dzieje a przyzwyczaiłem sie już do tej wersji gg czyli tej najnowszej POMOCY chce znów korzystać z tej wersji gg a nie moge nawet jak daje anuluj to się nic nie dzieje tak jakby coś sie zawiesiło w gg systemie

      Komentarz


        #4
        Rozumiem, że nie pojawiają się żadne komunikaty o błędach. Jak uruchamiasz GG wyskakuje okno profili takie samo jak na screenie z pierwszego wpisu. Klikasz na wybrany profil i nic się nie dzieje, logowanie nie następuje.

        Możesz wskazać czy reinstalowałeś program? Z jakiej wersji Windows korzystasz?
        Jakie dokładnie pliki i katalogi masz w lokalizacji:
        Windows 7
        C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\GG
        Windows XP
        C:\Documents and Settings\Nazwa użytkownika komputera\Dane aplikacji\GG
        Najlepiej wysłać screena tej lokalizacji

        Komentarz

        Pracuję...
        X