Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Dziwne.....

Doświadczony GGadacz

Dziwne.....

Nie wiem o co chodzi ale to chyba tutaj powinno być..

Dodam, że nie pisałem tego, ze chce walczyc...
    Włam na konto?

Wytaptane z Ace'a za pomocą aplikacji TapaTalk2

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    A nie reklama od GG czasem ?

Doświadczony GGadacz
    No ale na zdjęciu widać, że poszła odemnie wiadomość, której nie wysyłałem

Wytaptane z Ace'a za pomocą aplikacji TapaTalk2

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Nie wiem jak działają boty, ale czy nie jest możliwe, żeby właśnie w Twoim imieniu rozsyłał reklamy od GG od czasu do czasu ? Coś jak reklamy podczas rozmów telefonicznych w zamian za darmowe połączenie ? ( Wcale bym się nie zdziwił )

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Swift l5
    FW telefonu
    Android 4.1.2
    Bot GG pod gg:33 chyba może napisać w Twoim imieniu o ile wyraziłeś zgodę wcześniej oraz ten bot może ustawić Ci opis jeżeli nie wyrażasz zgody wpisz WYPISZ <- tak jak ja napisałem powinno zadziałać
    Ostatnio edytowane przez Majcon ; 04.03.2013 o 18:53

Banned
    Marka tel.
    Alcatel
    Model tel.
    OT 991D
    FW telefonu
    DXM 9
    jakiś bot.....
    swoją drogą coś takiego to jest - jeżeli nie wyrażałeś zgody na wysyłanie info w Twoim imieniu, albo zrobiłeś to nieświadomie (bo np zakamuflowali zgodę) - zwykła bezczelność ze strony GG Network.

Bot Team
    Go
    Na załączonym screenshocie w pierwszym wątku widać dwie wiadomości, które "zlały się" w jedną. Pierwsza z nich o treści:

"Wygraj bilety na koncert Justina Bibera. Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie i dowiedzieć się co zrobić aby wygrać jeden z 20 podwójnych biletów wpisz KONKURS"

jest wysyłką od bota "GG Po prostu" o numerze GG:33 do numerów GG użytkowników, którzy odezwali się wcześniej do bota. Każdy użytkownik GG może wyłączyć otrzymywanie wiadomości od bota - wystarczy, że napisze do bota wiadomość o treści: WYPISZ
    Koniecznie wielkimi literami. Jednakże zachęcamy do subskrybowania wiadomości od bota GG:33 ponieważ bardzo często organizujemy na nim konkursy z różnymi cennymi nagrodami.

Natomiast druga wiadomość o treści:

"Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie i dowiedzieć się co zrobić aby wygrać bilety na koncert Justina Biebiera to wpisz KONKURS"

jest odpowiedzą bota na wiadomość pochodzącą od użytkownika o treści: "Gram o bilety na koncert Justina Biebera". Taka wiadomość wysyłana jest w imieniu użytkownika przez wszystkie klienty GG (mobilne, webowe oraz desktop) w momencie otworzenia okna rozmowy z botem. Tekst tej wiadomości oczywiście może się zmienić w zależności od tego co się dzieje na danym bocie. Funkcjonalność ta została wprowadzona by ułatwić użytkownikom GG korzystanie z botów. Gdyby do bota nie był przypisany żaden tekst wysyłany po otworzeniu okna rozmowy to okno to pozostawało by puste i użytkownik musiał by zastanowić się chwilę co ma zrobić, domyśleć się, że musi napisać cokolwiek i wysłać tę wiadomość do bota. A tak od razu dowiaduje się co mu bot oferuje.

Doświadczony GGadacz
    I tu dołączam się z moim pytaniem, czemu czegoś takiego nie udostępnicie w BotAPI?
    Nam taka opcja wysyłania wiadomości po otwarciu okna rozmowy by się przydała, a Wam w niczym nie zaszkodzi, proszę o rozważenie

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Swift l5
    FW telefonu
    Android 4.1.2
    Bot nie.może napisać pierwszy to tak jak komenda /zaloguj nick na niektórych czatach która też łamie regulamin
    Ale hm wsumie jakby była opcja dzięki której można byłoby wyłączyć tą funkcję hm raczej by nie łamało to regulaminu

Doświadczony GGadacz
    No właśnie, można by ustawić wtedy krótką informację dla usera, co ma robić

Uprawnienia umieszczania postów