Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z forum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z forum

    Dziś 2 razy usunęło mój nowy wątek który zamieściłem w dziale dla gg kafelkowego na win 8. Dodałem przed chwilą ten wątek po raz trzeci. Problemy z wejściem na forum, takie jak dziś przed południem, wystapiły również albo na początku tego tygodnia, albo pod koniec zeszłego (Ale wtedy nowych wątków nie dodawałem).
    Ostatnio edytowany przez ktocus12; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Obecnie wszystko powinno działać poprawnie.

    Komentarz


      #3
      Mógłby ktoś wytłumaczyć co tak naprawdę dzieje się z forum??

      Komentarz


        #4
        Dokonujemy przeglądu technicznego. Teoretycznie nie powinno to istotnie wpływać na działanie forum, praktycznie zauważalne były drobne problemy.

        Przygotowujemy się również do aktualizacji skryptu vB.

        Komentarz


          #5
          Nie takie drobne. Już od kilku dni zdaża się, że forum albo wgl nie działa albo gubi część postów. Ale okej. Jakoś trzeba przetrzymać.

          Komentarz


            #6
            Ostatecznie jednak rozumiem, że wszystkie posty są i na chwilę obecną nie ma istotnych niedogodności?

            Komentarz


              #7
              W tej chwili wszystko działa

              Komentarz


                #8
                Kolejnym błędem, który zauważyłem jest to, że forum się spieszy o jakieś 22 min. Ten post napisałem o go zinie 0:11, czas jaki podało forum sami zobaczycie

                Komentarz


                  #9
                  Czas powinien biec już właściwie i bez pośpiechu

                  Komentarz


                    #10
                    Dziś, to jest 17 marzec 2013 (niedziela) forum było niedostępne między 20.05 a 20.15 (Może nawet dłużej). Nie zamieściło mi postu który napisałem, więc później musiałem napisać jeszcze raz.

                    Komentarz


                      #11
                      Zalogować się na forum mogłeś prawidłowo? Pojawił się jakiś komunikat błędu, czy po prostu post się nie pojawił? Działo się coś innego charakterystycznego w czasie tej niedostępności?

                      Komentarz


                        #12
                        Pisałem post, i po kliknięciu dodaj zdjęcie okienko od zdjęć nie zniknęło. Na innej karcie odświeżyłem stronę i strona się nie wczytywała. Inne strony int ładowały się prawidłowo. Pozamykałem wszystkie karty, zostawiając tylko jedną pustą, wyczyściłem wszystkie dane przeglądarki i zrestartowałem firefoxa. Każda strona na którą wtedy chciałem wejść - wchodziła a forum nie otwierało się. Próbowałem wejść kilkukrotnie w ciągu tych 10 minut i się nie dało. Później na chwile dałem za wygraną. A za jakiś czas strona weszła jakby nigdy nic.

                        Komentarz


                          #13
                          no potwierdzam, dzisiaj chciałem wejść na forum (bana miałem do dzisiaj) a tu strona się wogóle nie ładuje. Po 20 minutach pstryk i nagle się pojawiła jakby nigdy nic.....

                          co do update'u skryptu vB - jakie jest potrzebne przygotowanie? Skrypt wykonuje cały upgrade z automatu, uprzednio robiąc full back-up całej 'starej' wersji skryptu. No chyba, że uaktualniacie ręcznie plik po pliku......

                          Komentarz


                            #14
                            Mi też forum nie działało

                            Wytaptane z Ace'a za pomocą aplikacji TapaTalk2

                            Komentarz


                              #15
                              @wkurzony, nie do końca, niekompatybilne wtyczki i własne modyfikacje same się nie dostosują do nowej wersji skryptu.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X