Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gg kafelkowe a katalog publiczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    gg kafelkowe a katalog publiczny

    Przydałoby się wprowadzić bardziej szczegółowe wyszukiwanie w katalogu publicznym (Choć domyślam się że to raczej jest w planach, to tak dla porządku napisałem).
    Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: błąd ort.

    #2
    Opisz dokładniej co rozumiesz przez pojęcie bardziej szczegółowego wyszukiwania w katalogu publicznym? Co miałoby się tam znaleźć?

    Komentarz


      #3
      Chodzi o to że jest jedno okienko do wpisania tego co sie chce wyszukać: numer, nazwę, miejscowość. Jeśli wyszukuje się: miejscowość + płeć (tak dla przykładu), to wyświetla nie tylko osoby danej płci. Wpisuję np: "Kraków lat 24 kobieta" i wyżuca mi osoby w wieku od 2 do 50 lat a niektóre nie mają wieku napisanego, oprócz tego "kobieta" jest wyszukiwana zarówno jako płeć jak i jako nazwa. Przy jednej z kombinacji powyższej "Krakowskiej" frazy jako drugi wynik dostałem jakiegoś faceta który koniec końców jest niewiadomego wieku i szuka kobiety (Tak wynika z nazwy).

      Dlatego napisałem w nawiasie że myślę iż tego typu uszczegółowienie zostanie wprowadzone. Tak jak w gg desktop.

      Komentarz


        #4
        W tym przypadku trudno powiedzieć jak ostatecznie będzie wyglądała ta opcja ale na pewno chcemy aby była funkcjonalna.

        Komentarz

        Pracuję...
        X