Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Problem] Zmian hasła na innym komputerze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [Problem] Zmian hasła na innym komputerze

    Mam problem ze zmianą hasła...

    Niby temat prozaiczny ale...

    Numer GG o którym mowa, wykorzystuje grupa ludzi, która włącza go w zależności od godzin pracy i włącza go na swoich komputerach. Oczywiście zawsze podłączony jest tylko jeden użytkownik teog numeru.

    Do wersji GG 10 było wszystko OK... Od GG 10 zaczęły się problemy....Przyszedł jednak czas na zmianę hasła i pojawił się problem... Na moim komputerze wpisuje stare/nowe/maila irp.. wysyłam > otrzymuje informację zwrotną, że jest OK, hasło zostało zmienione...

    Problem pojawi asięn akolejnych komputerach u wspólpracowników... Włączając GG, wyskakuje dodatkowe okno z informacją > NIEPRAWIDŁOWE HASŁO > WPISZ NOWE.. ble ble ble.... dziesiątki razy kombinowaliśmy i za każdym razem na innych komputerach pojawia się błąd > ZŁE HASŁO... POCAUJ SIĘ W D... NIEPRAWIDŁOWE HASŁO...

    Jeśli ktoś inny zmieni hasło, to JA i pozostali też mamy ten sam problem. Problemu nie ma tylko ten, który zmienia hasło...

    Jak inni użytkownicy tego samego numeru mają zmienić hasło, albo co należy zrobić aby to ruszyło...??
    Ostatnio edytowany przez Andrzej K; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Rozumiem, że miałeś na myśli GG11. Zakładam, że wcześniej zmieniałeś hasło do profilu, natomiast obecna wersja GG11 nie posiada opcji dodatkowego hasła. Jeśli zmieniasz hasło do serwera, to automatycznie inni również muszą wprowadzić nowe hasło.
    Jeśli inni znają nowe hasło i mają problem z zalogowaniem, to prześlij proszę w wiadomości prywatnej numer gg oraz dokładne wersje komunikatora, z których korzystacie.

    Komentarz


      #3
      W większości użytkownicy posiadają wersję 10 (z tego co wiem jeden jeszcze ma GG 8 i pojawia siętakże wersja 11). Ale to ni epowinien być problem, kto na jakiej werssji siedzi, chyba, że polityka GaduGadu jest inna... Tym sposobem mogą sobie sami strzelić w koloano.
      Hasło chcemy zmienić do serwera a nie do konta na komputerze... Potrzebujemy zmienić hasło do serwera i każdy według prostego zabiegu powinien to zrobić na swoim komputerze wzmieniając hasło na nowe... Jednak jest problem... Bo kiedy jedna osoba zmieni hasło... to inne już nie mogę wejść na ten numer GG... bo pojawia sie napis że Hasło nieprawidłowe...

      Komentarz


        #4
        Czy dobrze Pana rozumiem? Korzystacie z jednego numeru gg na różnych komputerach i chcecie mieć różne hasła do serwera? Jeśli tak, to nie ma takiej możliwość. Numer gg posiada tylko i wyłącznie jedno hasło do serwera. Wcześniejsze wersje komunikatora miały możliwość ustawienia dodatkowego hasła do profilu, z którego zapewne Państwo korzystają. Tym sposobem są dwa hasła, jedno do serwera (może być zapamiętane w programie) i hasło do profilu, które trzeba wpisać przy każdym logowaniu. Zmiana hasła do profilu nie wpływała na działanie numeru u innych osób, ponieważ jest zapisywane tylko na dysku danego komputera i tam zabezpiecza profil.
        Jeśli jedna z osób zainstalowała GG11 i przeszła proces migracji do nowego systemu, to zmieniła hasło do serwera i innym wyświetlił się prawidłowy komunikat, ponieważ hasło uległo zmianie.

        Komentarz

        Pracuję...
        X