Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gg nie działa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    gg nie działa

    co zrobiliście,że gg na moim Cedarze j108 nie chce się nagle wlaczyc?
    blad io.jav.ioexception error

    #2
    Możesz napisać coś więcej na ten temat. Jakiej wersji mobilnej używasz? W którym momencie pojawił się wskazany błąd? Czy po wyłączeniu i włączeniu telefonu efekt uruchomienia GG jest taki sam? Czy próbowałeś usunąć i pobrać na nowo aplikację?

    Komentarz


      #3
      GG 5.2.0 bład wyskakuje na samym początku ''łącze 0%'' pobieralem,usuwałem,resetowałem nic to nie daje
      Korzystam cały czas z gg i wczoraj taki błąd IOException8010002d

      Komentarz


        #4
        Na etapie 0% jest weryfikowane połączenie internetowe. Zweryfikuj typ połączenia internetowego dla aplikacji Java, zbliżona ścieżka: ustawienia->łączność lub połączenia-> ustawienia internetowe-> ustawienia Java. Zaznaczam, że ustawienia mogą ulegać zmianie po wyłączeniu i ponownym włączeniu telefonu

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Anixss Zobacz posta
          Na etapie 0% jest weryfikowane połączenie internetowe. Zweryfikuj typ połączenia internetowego dla aplikacji Java, zbliżona ścieżka: ustawienia->łączność lub połączenia-> ustawienia internetowe-> ustawienia Java. Zaznaczam, że ustawienia mogą ulegać zmianie po wyłączeniu i ponownym włączeniu telefonu
          nie mam czegoś takiego w telefonie

          dodam,że czasem załapie i się właczy tylko potem to samo wyskakuje jak gg już sie wlaczy.
          nie wiem jak zaimportowac liste kontaktów bo nigdzie nie ma funkcji import
          Ostatnio edytowany przez marion695; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #6
            Czy wcześniej już korzystałeś z danej aplikacji na tym telefonie? Inne aplikacje działają prawidłowo? W zakresie połączenia, wprowadzałeś jakieś zmiany? Sprawdź, czy jest różnica przy połączeniu typy Internet GPRS oraz Wi-fi. Dana aplikacja nie ma opcji importu, ponieważ kontakty pobierane są automatycznie.
            W instrukcji tel widzę, że jest możliwość ustawienia uprawnień dla konkretnej aplikacji, sugeruję je zweryfikować:
            1. Wybierz Menu->organizator-> Aplikacje
            2. Przewiń do żądanej aplikacji i wybierz Opcje-> Uprawnienia
            3. Ustaw uprawnienia.

            Komentarz


              #7
              wczoraj udało mi się wlaczyc i dziala bez problemow jak na razie,wiec to na pewno nie jest moja wina bo nic nie zmienialem
              na wszelki wypadek dałem uprawnienia zaufane
              dzięki za pomoc kolego

              Komentarz


                #8
                O właśnie mi na drugim telefonie też nie działa tu mam android tam jave i jak zmienię kartę sim np. na play to jest ok a na orange nie działa
                CzatGG: Kliknij!
                Moje GG: Kliknij!

                Komentarz


                  #9
                  Także sprawdź połączenie internetowe używane po zmianie karty SIM. Być może telefon nadal chce używać któregoś z profili Playa, zamiast automatycznie zmienić go na Orange'owski.

                  Komentarz


                    #10
                    Starsza wersja gg działa dobrze np 4.7.3 i czasami był cud i to nowe też działało
                    CzatGG: Kliknij!
                    Moje GG: Kliknij!

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X