Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opcja do zwiniecia listy kontaktow

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    opcja do zwiniecia listy kontaktow

    prosze dodac opcja, aby zwijac liste kontaktow w gg.pl, bo mam caly czas rozwinieta.

    #2
    W jakim sensie ma ona być zwinięta? Jeśli masz włączoną opcję pokazuj grupy (Ustawienia => Komunikator => Lista kontaktów), to każdą grupę można rozwinąć i zwinąć, klikając w mały ciemny trójkącik przy jej nazwie.

    Komentarz


      #3
      jak sie zaloguje na gg.pl, to mam liste rozwinieta, i musze zwiniac.

      Komentarz


        #4
        a to źle? przecież jak zwiniesz grupy na liście kontaktów to wolnego miejsca w przestrzeni nie przybędzie...

        Komentarz


          #5
          ja i tak zwijam, zawsze.

          ps. nie dostaje powiadomien na maila

          Komentarz


            #6
            To może inaczej. Opcja zwijania i rozwijania listy kontaktów (zwijanie grup kontaktów) jest już na gg.pl. Rozumiem jednak, że Tobie chodzi o to, że jak już zwiniesz sobie poszczególne grupy i wylogujesz się to ponownie logując się na gg.pl chciałbyś aby te grupy były nadal zwinięte? Obecnie widzę, że każde nowe logowanie wyświetla stronę z rozwiniętą listą kontaktów.

            Powiedz jeszcze czemu zachowanie zwiniętej listy kontaktów ma dla Ciebie znaczenie.

            W zakresie powiadomień chodzi Ci o powiadomienia dotyczące tego forum?

            Komentarz


              #7
              Widzę że temat podbity pół roku temu ale też zaczęło mnie to irytować więc się podepnę.
              Używam tylko i wyłącznie gg online bo jest lepsze od programu i mogę go używać wszędzie bez instalacji.

              Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
              To może inaczej. Opcja zwijania i rozwijania listy kontaktów (zwijanie grup kontaktów) jest już na gg.pl. Rozumiem jednak, że Tobie chodzi o to, że jak już zwiniesz sobie poszczególne grupy i wylogujesz się to ponownie logując się na gg.pl chciałbyś aby te grupy były nadal zwinięte? Obecnie widzę, że każde nowe logowanie wyświetla stronę z rozwiniętą listą kontaktów.

              Powiedz jeszcze czemu zachowanie zwiniętej listy kontaktów ma dla Ciebie znaczenie.
              (...)
              Dokładnie o to chodzi. Żeby zwijanie list było zapamiętywane.
              A odnośnie znaczenia to wydaje mi się że jest dość oczywiste i nie trzeba dużo tłumaczyć.
              Po prostu mi się nie chce za każdym razem zwijać tych list ponieważ mam w gg jakieś 350 kontaktów w 15 różnych grupach i gdy chce porozmawiać z kimś konkretnym to muszę albo przewijać liste pół godziny albo zminimalizować wszystkie grupy -> potem rozwinąć tylko tą grupę z osobą, z którą chce rozmawiać bo wtedy łatwiej mi ją znaleźć.

              Mam nadzieję że ten argument jest wystarczający.
              Ostatnio edytowany przez perb; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: literówka

              Komentarz

              Pracuję...
              X