Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie umiem znaleźć ustawień prywatności i usunąć kontaktu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie umiem znaleźć ustawień prywatności i usunąć kontaktu

    tym nowsze gg tym bardziej chu...
    coraz bardziej się denerwuje, na poczatku miałem STRASZNE problemy i nie tylko ja żeby znaleźć listę osób ignorowanych, od paru dni próbuje wyłączyć opcje taką że jak obca osoba wyśli link to dostaje xxx... A DZIŚ chyba jakiś update i kurde nie moge usuwać ludzi z gadu. Mimo to jakiś głupi sposób dodawania ich...

    I DO TEGO NA CHU*J MACIE

    JAK NIE MOŻNA WYSŁAĆ WIADOMOŚCI
    A teraz PYTANIE:
    1. jak mogę usunąć ludzi z listy gg
    2. jak wyłączyć te XXX
    Z góry dzięki.

    NIE WIEM CZY TO DOBRY TEMAT ALE KUR* NIE MA NA TYM FORUM TEMATOW TYPU PROBLEMY ALBO POMOC

    #2
    Najpierw pousuwaj/pozamieniaj cenzuralne słowa na ładniejsze odpowiedniki i zaczniemy gadać.

    Wytaptane z Ace'a za pomocą aplikacji TapaTalk2

    Komentarz


      #3
      nie bo mnie denerwuje te gg już, a stare wersje nie działają -.-

      @edit
      nie dziwie się że ludzie zmieniają komunikatory, sam chyba tak zrobię.

      Komentarz


        #4
        Żeby usunąć kontakt, kliknij na niego i wciśnij delete.
        Żeby nie dostawać zaiksowanych linków, wybierz GG >> Ustawienia >> Moje konto >> Ustawienia prywatności >> Dostosuj.

        O co chodzi z brakiem możliwości wysłania wiadomości?

        Komentarz


          #5
          Dzięki Wielkie!

          chciałem do nich wysłać wiadomość ale się nie da... po Kliknięciu wyślij ładuje się z 30min i nic : P

          Komentarz


            #6
            Dziś rzeczywiście mieliśmy problemy z działaniem formularza. Podaj mi adres mailowy, który wpisywałeś tam na prv, to sprawdzę, czy Twoje wiadomości dotarły do nas (oczywiście, jeśli chcesz i masz taką możliwość).
            Ostatnio edytowany przez karokam; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #7
              jak usunąć kontakty?

              Klikam prawym przyciskiem myszy na kontakt w menu głównym, ale nie ma tam opcji "usuń"? Jak to teraz zrobić? To normalne, czy tylko tak ja mam?

              Komentarz


                #8
                zaznacz kontakt i klawisz delete, lub ppm na kontakcie>profil>znajomy-opcje>usuń

                Komentarz

                Pracuję...
                X