Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

blokowanie wybranych nieznajomych (zboczeńców)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    blokowanie wybranych nieznajomych (zboczeńców)

    Nie mogę znaleźć opcji blokowania konkretnych użytkowników, którzy nie są na liście moich znajomych , a zablokowanie dostępu wszystkim nieznajomym mnie nie interesuje. Co mam zrobić? Konkretnie chodzi o jakichś zboków przysyłających obleśne propozycje.

    #2
    skoro nie masz kogoś na liście znajomych to jak niby go chcesz zablokować?
    Możesz uaktywnić opcję (chyba takowa jest jeszcze) nie otrzymywania wiadomości od osób spoza listy kontaktów.
    a jeżeli już masz kontakt na liście to po prostu daj go do ignorowanych (lub zwyczajniue usuń) i po kłopocie
    Ostatnio edytowany przez wkurzony; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Aby zablokować numer GG, należy go najpierw dodać do listy kontaktów. Wybierając opcję Ignoruj, jest on automatycznie usuwany z listy.

      Komentarz


        #4
        karokam - usuwany z listy ? ok tylko teraz kwestia (wiem, jestem dociekliwy) czy dany kontakt jest usuwany z bazy danych przypisanej danemu numerowi GG czy tylko wizualnie znika z listy kontaktów (jest ukrywany) ?

        Komentarz


          #5
          Zignorowany kontakt jest przenoszony na listę kontaktów ignorowanych. Dzięki temu można go w każdym momencie "odignorować". Uzupełnieniem opcji blokowania jest wyłączenie opcji Przyjmuj wiadomości od nieznajomych. W ten sposób kontakty nie są dodawane do listy i nie mogą do Ciebie pisać.

          Komentarz


            #6
            Hej. cześć ostatnio również miałam problem z takim jednym gościem. Okazuje się, że wcale nie musisz mieć kogoś na liście kontaktów. Opcje- ludzie, wpisujesz numer osoby, którą chcesz zablokować, na dole pokaże się opcja zaproś do kontaktów, z tym że nie klikasz na nią tylko na strzałkę obok, wtedy pokażą się opcje tj usuń kontakt, ignoruj kontakt i wybierasz "ignoruj". Mam nadzieję że pomogłam.

            Komentarz

            Pracuję...
            X