Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Błąd krytyczny

Awatar CherryPrince
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    Xperia U
    FW telefonu
    Android 2.7(?)

Błąd krytyczny

Poprzedni problem naprawiony, a tutaj ni stąd, ni zowąd, pojawił się nowy.
    Reinstalowałem gg, restartowałem kompa, czyściłem ciasteczka.
    Przy uruchamianiu gg dzisiaj, ni stąd, ni zowąd, zaczął się za każdym razem wyświetlać komunikat o błędzie krytycznym, w związku z czym aplikacja zostaje zamknięta. I nic nie pomaga.
    Da się temu jakoś inaczej jeszcze zaradzić?

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Screena proszę

Awatar CherryPrince
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    Xperia U
    FW telefonu
    Android 2.7(?)

Napisz coś więcej jak dokładnie uruchamiasz GG, rozumiem, że wybierasz profil i wpisujesz hasło? Czy w zakresie wskazywanego błędu krytycznego ukazuje się jeszcze jakiekolwiek okno zawierające np. szczegóły wskazanej sytuacji? One byłyby przydatne w ustaleniu przyczyny.

Awatar CherryPrince
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    Xperia U
    FW telefonu
    Android 2.7(?)
    Do profilu gg loguję się automatycznie, bo zaznaczyłem, aby pamiętało hasło. Jestem jedynym użytkownikiem gg na tym komputerze. Uruchamiam gg z ikony, mam również włączony autostart, ale po odpaleniu właśnie ręcznie z ikony efekt jest taki sam.
    Poza okienkiem błędu krytycznego nie wyświetla się nic więcej, po prostu zamyka program i basta.
    Przy przejściu do wyboru profilu bez kliknięcia "ok" na komunikacie i dopiero kliknięciu ok zamknęło, otworzyłem jeszcze raz i błąd wyskoczył nawet, kiedy byłem w oknie wyboru profilu.
    I ten brak szczegółów właśnie też irytuje, bo nie wiadomo, o co chodzi...

Odinstaluj GG oraz usuń katalog GG (można go wyszukać poprzez wybranie Start/Uruchom i wpisanie %appdata%\GG) po tym dokonaj nowej instalacji programu.
    Jeżeli ta sytuacja się powtórzy warto napisać krok po kroku jakie czynności są wykonywane, jakiego systemu operacyjnego używasz oraz w miarę możliwości przesłać na nasz adres bok@gadu-gadu.pl katalog %APPDATA%\GG\logs

Awatar CherryPrince
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    Xperia U
    FW telefonu
    Android 2.7(?)
    Ech :c Nie działa.
    Krok po kroku, ok.
    Używam Windows XP, wersji... normalnej (słyszałem, że istnieją jakieś dziwne wersje).
    Zazwyczaj po prostu włączam komputer i gg włącza się samoistnie. Zawsze po wyskoczeniu tegoż błędu krytycznego po prostu klikam na ikonę wytworzoną przy instalacji, żeby spróbować ponownie - efekt ten sam, także klikam "Ok" i po prostu zamykam. Loguję się obecnie na webgg.
    Na kompie posiadam też folder po starym gg, GG10, ale on tam od dawna jest (co dziwne też wysiadło z nieznanego mi powodu).
    Folder Logs wysyłam zapakowany w .rar na podany mail.

Maila dostaliśmy weryfikujemy logi. Jakiego antywirusa używasz? Edit: pytania nie było, nie zauważyłem, że na screenie widać Avasta.

Jest jeszcze jedna prośba z naszej strony.
    Możesz skopiować i umieścić cały katalog GG, wyszukasz go tak jak poprzednio wskazywałem za pośrednictwem %APPDATA%\GG, na gg.pl w folderze GG dysku Publiczne. Po podświetleniu go w opcjach ukazujących się po prawej stronie wygeneruj dla niego linka publicznego następnie prześlij nam tego linka mailowo.
    Ważne aby zawartość katalogu została skopiowana tuż po wystąpieniu wskazanego błędu.

Przy okazji widać jak w prosty sposób udostępnić dużą ilość danych innej osobie.
    Ostatnio edytowane przez GGAdmin ; 29.03.2013 o 12:46

Awatar CherryPrince
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    Xperia U
    FW telefonu
    Android 2.7(?)
    W webgg nie da się załadować całego folderu, tylko poszczególne pliki, a skopiowanie do folderu obecnego na moim komputerze nic nie dało i nie da się uzyskać linku publicznego, dlatego wysyłam na maila link, ale znowu do folderu zapakowanego w .rar

Dzięki sprawdzamy to zagadnienie. Gdyby jeszcze ktoś miał podobny problem prosimy o wykonanie ostatniej wskazanej przezemnie czynności. Przeanalizowaliśmy przesłane wcześniej logi i nic istotnego z nich nie wynikało.