Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd krytyczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Błąd krytyczny

    Poprzedni problem naprawiony, a tutaj ni stąd, ni zowąd, pojawił się nowy.
    Reinstalowałem gg, restartowałem kompa, czyściłem ciasteczka.
    Przy uruchamianiu gg dzisiaj, ni stąd, ni zowąd, zaczął się za każdym razem wyświetlać komunikat o błędzie krytycznym, w związku z czym aplikacja zostaje zamknięta. I nic nie pomaga.
    Da się temu jakoś inaczej jeszcze zaradzić?

    #2
    Screena proszę

    Komentarz


      #3
      Prosz
      http://img856.imageshack.us/img856/6932/screenggm.jpg

      Komentarz


        #4
        Napisz coś więcej jak dokładnie uruchamiasz GG, rozumiem, że wybierasz profil i wpisujesz hasło? Czy w zakresie wskazywanego błędu krytycznego ukazuje się jeszcze jakiekolwiek okno zawierające np. szczegóły wskazanej sytuacji? One byłyby przydatne w ustaleniu przyczyny.

        Komentarz


          #5
          Do profilu gg loguję się automatycznie, bo zaznaczyłem, aby pamiętało hasło. Jestem jedynym użytkownikiem gg na tym komputerze. Uruchamiam gg z ikony, mam również włączony autostart, ale po odpaleniu właśnie ręcznie z ikony efekt jest taki sam.
          Poza okienkiem błędu krytycznego nie wyświetla się nic więcej, po prostu zamyka program i basta.
          Przy przejściu do wyboru profilu bez kliknięcia "ok" na komunikacie i dopiero kliknięciu ok zamknęło, otworzyłem jeszcze raz i błąd wyskoczył nawet, kiedy byłem w oknie wyboru profilu.
          I ten brak szczegółów właśnie też irytuje, bo nie wiadomo, o co chodzi...

          Komentarz


            #6
            Odinstaluj GG oraz usuń katalog GG (można go wyszukać poprzez wybranie Start/Uruchom i wpisanie %appdata%\GG) po tym dokonaj nowej instalacji programu.
            Jeżeli ta sytuacja się powtórzy warto napisać krok po kroku jakie czynności są wykonywane, jakiego systemu operacyjnego używasz oraz w miarę możliwości przesłać na nasz adres bok@gadu-gadu.pl katalog %APPDATA%\GG\logs

            Komentarz


              #7
              Ech :c Nie działa.
              Krok po kroku, ok.
              Używam Windows XP, wersji... normalnej (słyszałem, że istnieją jakieś dziwne wersje).
              Zazwyczaj po prostu włączam komputer i gg włącza się samoistnie. Zawsze po wyskoczeniu tegoż błędu krytycznego po prostu klikam na ikonę wytworzoną przy instalacji, żeby spróbować ponownie - efekt ten sam, także klikam "Ok" i po prostu zamykam. Loguję się obecnie na webgg.
              Na kompie posiadam też folder po starym gg, GG10, ale on tam od dawna jest (co dziwne też wysiadło z nieznanego mi powodu).
              Folder Logs wysyłam zapakowany w .rar na podany mail.

              Komentarz


                #8
                Maila dostaliśmy weryfikujemy logi. Jakiego antywirusa używasz? Edit: pytania nie było, nie zauważyłem, że na screenie widać Avasta.

                Jest jeszcze jedna prośba z naszej strony.
                Możesz skopiować i umieścić cały katalog GG, wyszukasz go tak jak poprzednio wskazywałem za pośrednictwem %APPDATA%\GG, na gg.pl w folderze GG dysku Publiczne. Po podświetleniu go w opcjach ukazujących się po prawej stronie wygeneruj dla niego linka publicznego następnie prześlij nam tego linka mailowo.
                Ważne aby zawartość katalogu została skopiowana tuż po wystąpieniu wskazanego błędu.

                Przy okazji widać jak w prosty sposób udostępnić dużą ilość danych innej osobie.
                Ostatnio edytowany przez GGAdmin; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #9
                  W webgg nie da się załadować całego folderu, tylko poszczególne pliki, a skopiowanie do folderu obecnego na moim komputerze nic nie dało i nie da się uzyskać linku publicznego, dlatego wysyłam na maila link, ale znowu do folderu zapakowanego w .rar

                  Komentarz


                    #10
                    Dzięki sprawdzamy to zagadnienie. Gdyby jeszcze ktoś miał podobny problem prosimy o wykonanie ostatniej wskazanej przezemnie czynności. Przeanalizowaliśmy przesłane wcześniej logi i nic istotnego z nich nie wynikało.

                    Komentarz


                      #11
                      @CherryPrince czy używasz jakichkolwiek programów do optymalizacji komputera np. Wise Care 365? Jeśli tak spróbuj w opcjach takiego programu wykluczyć folder GG i wówczas sprawdź działanie komunikatora.

                      Komentarz


                        #12
                        Nie używam żadnych tego typu programów. Poza antywirusami i niezbędnymi do działania systemu aplikacjami (jak sterowniki) nic nie chodzi w tle
                        Ostatnio edytowany przez CherryPrince; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                          #13
                          Wczoraj wydaliśmy nową wersję GG11. W związku z powyższym chciałem Cię prosić o usunięcie starego programu i pobranie nowej instalki celem sprawdzenia działania komunikatora.

                          Jeśli problemy wystąpią ponownie, będę wdzięczny za kolejnego linka do katalogu GG.

                          Komentarz


                            #14
                            GG się uruchomiło, nie wystąpił błąd.
                            Działa jak należy Gdyby coś się stało - napiszę jeszcze.
                            Dziękuję ^^

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X