Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Usunięte konto

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post

Usunięte konto

Witam, kilka dni temu usunąłem konto gg.Dzisiaj wpisałem stary numer do wyszukiwarki i okazało się że takie dane jak imię, nazwisko, wiek i miejscowość są nadal widoczne.Może mi ktoś powiedzieć po jakim czasie te dane znikną

Doświadczony GGadacz
    Powinny zniknąć po 24h. Jedno moje konto (rok temu usunięte) dalej jest w katalogu.

Wytaptane z Ace'a za pomocą aplikacji TapaTalk2

Konto usunąłem 4 dni temu, a dane są nadal widoczne w wyszukiwarce kontaktów.
    EDIT;

ma ktoś jakiś pomysł jak usunąć te dane ?

EDIT;

Pomoże ktoś?
    Ostatnio edytowane przez jacek1986 ; 24.03.2013 o 12:29

Paulina
    Go
    Podaj mi proszę przez PW ten numer GG lub napisz do nas na adres tech@gadu-gadu.pl.

Witam
    W piątek 26.03.2013r moja siostra usunęła mój numer gg, napisałam maila z prośbą o odzyskanie numeru na adres tech@gadu-gadu.pl, jednak nie otrzymałam odpowiedzi, czy ktoś tutaj może mi pomóc....

Paulina
    Go
    Podaj mi proszę poprzez PW adres, z którego pisałaś, sprawdzę to.

Witam

Odświeżam temat, gdyż ciekawi mnie czy Wasze dane z usuniętych kont w końcu zniknęły z katalogu publicznego. Z pewnych powodów musiałem usunąć moje dotychczasowe konto. Moje wszystkie dane nadal są widoczne w katalogu. Co prawda nie minęło jeszcze dużo czasu, ale ciekawi mnie czy rzeczywiście dane te znikną w ciągu najbliższych dni, czy też będą widoczne.
    Pewnie to głupie co teraz powiem (nie znam się niestety na tym), ale ciekawi mnie też zawartość mojego konta. Czytałem na necie, że kilka razy zdarzyło się, iż nowy właściciel numeru dostał razem z nim listę znajomych. Zastanawia mnie czy to możliwe, czy też ci ludzie robili sobie po prostu jaja. Raczej nie chciałbym żeby ktoś z mojego dawnego numeru gadał z moimi znajomymi i na przykład podawał się za mnie, jak osoby, które pisały właśnie o przypadku dostania listy kontaktów wraz z numerem.

Pozdrawiam

Paulina
    Go
    Podaj mi proszę przez PW numer usuniętego konta.
    Nie ma możliwości, żeby ktoś rejestrując numer GG uzyskał listę kontaktów wcześniejszego użytkownika.

Dziękuję za odpowiedź Czyli ludzie sobie jaja robili, opowiadając takie historie.

Pozdrawiam

Przeszło rok temu usunełem konto ale ono nadal wyświetla moje lata i po usunięciu pojawił się tam prezent czy mozna to jakos wszystko usunąc ??