Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Usunięte konto

Paulina
    Go
    Podaj mi proszę przez PW numer usuniętego konta.

Z ciekawości sprawdziłem w katalogu publicznym swoje stare numery i okazało się ,ze wszystkie są tam widoczne .Jedno Nawet z moja fotka.Można to jakoś usunąć?

Mim zdanie jest to bez sensu usuwasz swoje konto a ono w dalszym ciągu jest widoczne dla innych tylko że nie można sie na nie zalogować. Moim zdaniem GG powinno to poprawić pamiętam że dawniej nie używane numery gg były automatycznie usuwane z serwera i trafiały do puli numerów wolnych. Pozwalało to zachować pewną anonimowość bo przecież ludzie niekiedy posiadają w swoich profilach wiele osobistych danych. Nie używany numer np przez 1.5 roku spokojnie można usunąć i przekazać innej osobie rejestrujące sobie nowe konto nie ma sensu trzymać go w nieskończoność. W rezultacie mamy mamy coraz dłuższe numery i bałagan w katalogu publicznym przecież wiele osób zaklada sobie konta tylko na chwilę a oprócz tego mają prywatne numery gg. Nie dałoby sie tak zrobić ?? Wtedy wszyscy będą zadowoleni.

Mam ten sam problem - konto usunięte, ale dane dalej są widoczne. Można coś z tym zrobić?

witam. Wysylalam do Panstwa email z prośba o pomoc w odzyskaniu usunietego numeru gg. Niestety nie otrzymalam zadnej odpowiedzi,wyslalam z 10 emaili. Prosze o pomoc.

- - - Updated - - -

Czy może mi Pani pomoc w odzyskaniu usunietego konta gg ? piszac na wasz email nie uzsykuje zadnej odpowiedzi

Jak mogę odzyskać usunięte konto?

Daj im trochę czasu, dane z serwera powinny po jakimś czasie zostać usunięte.
    Mobivoice - mobilny CRM, więcej na mobivoice.pl