Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zbiorczy temat dla małych uwag, opinii itp. o pierwszej becie GG

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Witam moje pierwsze wrażenia GG11 to takie że troche zamula ten komunikator jak próbuje nim szybko ruszać czy nawet wolniej po pulpicie się tnie ,mam nadzieje że też bedzie bramka sms działać w pełnej wersji i że bedą powiadomienia o nowych emailach do poczty GG jak to było w GG10,fajnie są te radia zrobione i te nawet fm lecz nie ma mojego ulubionego radia RMF FM I MAXXX . i mnie ciekawi czy bedą te prezenty jak w gg 10 bo wsumie na tym gg zarabiało.

    Komentarz


      #17
      GG11 OS X Opinie

      Pomijając gigantyczny plik instalacyjny, wypuszczając wersje beta wypadałoby udostępnić mechanizm zgłaszania błędów, mi się jeszcze chciało tu zajrzeć ale 99,9% tego nie zrobi...

      Nieakceptowalne jest stałe użycie procesora na poziomie 20% i zużycie pamięci powyżej 400MB (Snow Leopard, i5, 8GB ram).

      Po za tym jestem pozytywnie zaskoczony, jednak póki co wracam do Adium i czekam na wersje finalną bez w/w problemów.

      Komentarz


        #18
        w moim przypadku, była instalacja i zaraz deinstalacja GG11 dlaczego ? pomijam że kazał mi uzupełniać dane, potem musiałem zaakceptować coś czego nie chciałem. Ale trudno...

        Problem jaki miałem z GG11 to taki, że nie szło usunąć kontaktów, bo było parę starych i nie używanych. okno główne robiło się ciemno szare i wisiało tak, zero reakcji, nie mogłem też rozpocząć rozmowy, po kliknięciu w kontakt, nic sie nie działo. Więc podziękowałem.

        Nie rozumiem też dlaczego GG zmusza nas do posiadania kontaktów na "Karolina" itp ...

        Także ja pożegnałem się narazie z GG 11

        Komentarz


          #19
          U mnie nie działają powiadomienia o nowej wiadomości. Miga koperta ale nie można jej kliknąć.
          Ponadto na minus:
          - bardzo duże zużycie pamięci
          - brak możliwości używania dwóch kont gg w jednym oknie (jak np w AQQ albo WTW)
          - brak możliwości wybrania elementów do instalacji. Osobiście np. dziękuję za audio, wideo i radio. Bo nigdy z tego nawet raz nie skorzystałam.

          No i nie działa bramka SMS, ale pewnie nie jest dostępna jeszcze. Taki mały minusik.
          Ostatnio edytowany przez FreakLikeMe; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #20
            Ja dorzucę swoich kilka groszy jeśli chodzi o wersję dla OS X:

            1. Błagam zróbcie coś z tą ohydną ikonką w menubarze, nijak nie pasuje do innych i w ogóle stylu OS X (co widać na tym obrazku: gg_menu.png)
            2. Równie pilna jest kwestia okna archiwum, jego wygląd także woła o pomstę do nieba
            3. Przydałaby się też możliwość ukrycia wspomnianej ikonki i zostawienia jedynie tej w docku (przy okazji dodając w menu kontekstowym opcje zmiany statusu)
            4. Moglibyście zwiększyć nieco przyciski w oknie rozmowy (te od zmiany czcionki, wysyłania plików, itd.). Chyba w żadnym programie dla OS X w miarę starającym się pasować do systemu nie są takie małe.

            Na gigantyczny baner w oknie rozmowy już nie będę narzekał, bo i tak nic z tym pewnie nie zrobicie.

            Brawa należą się za to za dodanie w końcu synchronizacji archiwum z chmurką
            PC: Windows 8.1 Pro (64-bit) | Mac OS X Mavericks
            Mobile: Android 4.4 (CyanogenMod 11) | iOS 7

            Komentarz


              #21
              Ogólnie bardziej na plus: m.in. przejrzyste okno główne, możliwość ukrycia paska z newsami i pogodą, brak paska z gadżetami po prawej stronie. U mnie nie działa źle, jak dotąd największe pochłonięcie RAM-u wyniosło ok 170 000 K (trochę za dużo ;P). Jedynie, kiedy daję status na "Niedostępny" to trzeba parę sekund poczekać aż się ustawi. o problemach z kontaktami i profilami już wzmiankowałam w innym temacie. Także jeśli pewne błędy zostaną wyeliminowane, to z GG będzie się naprawdę dobrze korzystało

              Komentarz


                #22
                Gdy wyślemy jakiś tekst skopiowany ze strony internetowej gdzie czcionka byla np czerwona - to potem sami piszemy taka samą czcionką.

                Komentarz


                  #23
                  Jedna mała uwaga na szybko - pomimo ustawienia zarówno w wersji 10.5 jak i w GG11 braku archiwizacji, to o ile faktycznie nie mam zarchiwizowanych żadnych rozmów, to pokazało mi w GG11 w zakładce " Ostatnie - Rozmowy " listę z kim prowadziłem rozmowy i to aż do października 2011 wstecz. Mało tego - nie ma nigdzie opcji jak tą listę skasować. Proszę o poprawienie tego błędu i dajcie możliwość czyszczenia tego wykazu rozmów - nikt niepowołany nie musi ( wykorzystując np. moje wyjście do kuchni ) widzieć z kim i kiedy prowadziłem rozmowy.

                  Komentarz


                    #24
                    po wyłączeniu pokazywania opisów na liście i włączeniu znów - opisów nie widać dalej. I mam pytanie czy nowe gg jest aktualizowane samoczynnie? Bo nigdzie nie widzę przycisku "aktualizuj".

                    Komentarz


                      #25
                      Dwie uwagi sprawiające problem przy dużej ilości kontaktów:

                      1. Brak możliwości ukrycia osób będących niedostępnych/offline
                      2. Niedziałające przewijanie kontaktów [nie można tego zrobić za pomocą "rolki", tylko trzeba złapać kursorem suwak i przesuwać....]

                      Komentarz


                        #26
                        Jeszcze dziś zauważyłem ciekawą rzecz z linkami jak sie wysyła do kogoś z jakiejś strony zamiast cały adres to pisze jaka strona i te dane fajny bajer te gierki też mogą być dziś chwile grałem z kolegą najlepsze są statki

                        Komentarz


                          #27
                          @Denis94 Tak GG samo się będzie aktualizować

                          @piatek33 Ja zauważyłem błąd, że nie działa ze scrollu w touchpadzie, natomiast rolka w myszcze powoduje przesuwanie normalne
                          sigpic

                          FAQ- GG10/8 ______ FAQ- MGG

                          Komentarz


                            #28
                            Od paru godzin GG zaczęło się wywalać za każdym razem, gdy chcę je wyłączyć (ciągle mowa o wersji dla OS X). Oczywiście raporty zostały wysłane.
                            PC: Windows 8.1 Pro (64-bit) | Mac OS X Mavericks
                            Mobile: Android 4.4 (CyanogenMod 11) | iOS 7

                            Komentarz


                              #29
                              GG - moje uwagi

                              Witam
                              Moje uwagi dotyczące gg są następujące

                              1 Progam bez powodu potrafi zająć ze 100 do 200mb pamięci i więcej
                              2 Program po otwarciu okna rozmowy zajmuje dodatkową pamięć której nie odaje po zamknięciu okna rozmowy
                              3 Gdzie zniknęła opcja zabiespieczenia hasłem profilu ? czy ta opcja będzie ?
                              4 od czego jest proces gghub ? i czy on musi być
                              5 czy będzie opcja nie pokazywania dymka kontaktu (chodzi mi o to duże okno które pojawia się po 1 kliknięciu na jakiś kontakt)
                              6 Nie podoba mi się w menedżer zadań że wisi tam GG - Powiadomienia - mimo że gg jest schowane do traya nie powinno to tam być (win XP)
                              7 Przydała by się optymilizacja pokazywania dymka kontaktu bo pokazuje się dość skokowo
                              8 Czy będzie funkcja nie pokazywania avatara w oknie rozmowy ?
                              9 Czy będzie moduł automatycznej aktualizacji ?
                              10 czemu instalator nie daje możliwość wyboru miejsca instalacji

                              I teraz podziękowania dla nowego prezesa i zespołu gg za stworzenie lepszego gg
                              Ostatnio edytowany przez DFS; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: zapomniałem o 1 punktcie

                              Komentarz


                                #30
                                Zamieszczone przez piatek33 Zobacz posta
                                Dwie uwagi sprawiające problem przy dużej ilości kontaktów:
                                2. Niedziałające przewijanie kontaktów [nie można tego zrobić za pomocą "rolki", tylko trzeba złapać kursorem suwak i przesuwać....]
                                Też myślałem, że ta funkcja nie działa, lecz okazało się że działa. Żeby przewinąć rolką kontakty należy kliknąć na pierwszy lepszy kontakt (żeby "aktywować" listę) i można spokojnie przewijać rolką.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X