Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 41213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 156

Wątek: Zbiorczy temat dla małych uwag, opinii itp. o pierwszej becie GG

Rozmowny Awatar Asmod96
    Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy Gio (GT-S5660)
    FW telefonu
    Android 2.3.6 Gingerbread
    Po usunięciu wszystkich rzeczy z paska bocznego pojawiają się one na nowo.

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Dokładnie potwierdzam - po ..uj dajecie opcje " Usuń " skoro nie można usunąć wszystkiego ??? Powtarza się sytuacja z GG10, gdzie na siłę jest wciskane wszelkiego rodzaju badziewie niemające NIC wspólnego z komunikatorem. A miało być przyjaźnie dla użytkownika - żal

---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

Jeszcze jedna rzecz do pilnej poprawy. Otóż w momencie jak GG usiłuje sie zalogować do profilu i ma z tym jakiś kłopot, to za nic nie chce pozostać zminimalizowane do paska. W każdym momencie jak ponawia próbę logowania wyskakuje okno programu na wierzch. Jest to o tyle wq...jące, że podczas gdy korzystam w tym momencie z np. gry Angry Birds na Facebooku ( również i inne gry flashowe ) to GG wyłącza mi tryb pełnoekranowy, poprzez swoje okno, które uważa, że dla mnie jest ważniejsze oglądanie jak próbuje bezskutecznie się zalogować. Proszę o poprawienie tego. Skoro mam GG zminimalizowane TO TAK MA BYĆ i już.[COLOR="Silver"]
    Ostatnio edytowane przez northareth ; 28.03.2012 o 00:59 Powód: usunięcie zdublowanego wpisu - błąd forum

pikaczu
    Go
    no, wlasnie. dajcie wreszcie sam komunikator, przesylanie plikow, rozmowy audio i video, i koniec badziewi.

Witam z bety gg korzystam od niedawna i powiem że zrobiła na mnie dobre wrażenie, aleeee... Zawsze jest jakieś ale :] Jak na razie sa 2 błedy, hmm... błędami raczej to nazwać nie można, a raczej nieudogodnienia. A zatem :
    1. chyba najważniejsza rzecz. Ikonka aktywnej aplikacji na pasku zadań. W starszych wersjach po uruchomieniu gg ikonka aplikacji była tylko i wyłącznie w oknie try. W gg 11 gdy okno aplikacji jest pokazane na pulpicie ikonka aplikacji pokazuje się na pasku zadań. Otwierając okienko rozmowy z 1 osobą cały czas myślę ze pisze z 2 osobami, bo mam na pasku zadań mam dwie ikonki gg. Chyba wiadomo o co chodzi
    2. Możliwość w opcjach wyłączenia/włączenia paska z "gadżetami", oraz włączenia/wyłączenia paska z informacjami, da się pasek zwinąć, no ale jak użytkownik zwija to w większości przypadkach nie potrzebuje tego. Wiec fajnie gdyby była możliwość wyłączenia tego "bajeru".

Ogólnie rzecz biorąc, dając dla użytkownika duże możliwości modyfikacji okna aplikacji będzie bardzo dobrym rozwiązaniem i tym samym zostaną rozwiązane założenie koncerny gg.

No właśnie, czy posłuchacie w końcu głosu użytkowników ? My, chcemy samego komunikatora (bez bajerów). Zróbcie oddzielną wersję bez bajerów (lite), albo po prostu żeby była możliwość całkowitego wyłączenia tych bajerów. Nie chce, gier, rozmów wideo i audio, radia, gg dysk, paska z wiadomościami i tego paska po boku, nie chodzi tutaj o zwijanie paska, ale żeby wogle go wyłączyć. Na laptopie ten komunikator chodzi bardzo źle. Za dużo ramu zjada. W tej chwili lepsza alternatywa to niestety AQQ.

Doświadczony GGadacz
    Jestem pełen zachwytu - GG Network poprawiło problem z przewijaniem tekstu w oknie rozmowy!

kiedy wkońcu będzie wyłączona nie potrzebna ikona na pasku ?! Strasznie wkur... jest.

Cytat Zamieszczone przez przemek1259 Zobacz posta
    kiedy wkońcu będzie wyłączona nie potrzebna ikona na pasku ?! Strasznie wkur... jest.
    Popieram zdanie jego i wielu użytkowników. Z każdą aktualizacją liczymy, że to zniknie.

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Jest oddzielny temat do tego paska. Piszcie w nim, bo tego tematu większość osób pewnie nie czyta... Zaspamowaliscie go ładnie

FISHBONE89
    Go
    Ja mam zastrzeżenie co do samego okienka z powiadomieniem o dostępności czy wiadomości. Jak mam włączoną przeglądarkę, oglądam film na pełnym ekranie to to powiadomienie się nie pokazuje, jest jakby za przeglądarką. W wersji 10.5 zawsze to powiadomienie wyskakiwało na wierzch, obojętne co było na ekranie.

P.S. Nie wiem też czy była sugestia w sprawie opisów. Obecnie jeśli opis jest za długi i się nie mieści w jednej linii program sam przenosi pozostałość do następnej, ALE nie przenosi całego wyrazu, a po prostu ucina słowo tak jak mu się podoba:
    Bez*tytułu.jpg

Kiedy można liczyć na wdrożenie którejkolwiek sugestii o której tutaj piszemy? Z tego co się orientuję jeszcze żadna nie została wprowadzona, jedynie zostały naprawione zgłoszone błędy...
    Ostatnio edytowane przez FISHBONE89 ; 01.04.2012 o 23:37

Uprawnienia umieszczania postów