Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 156

Wątek: Zbiorczy temat dla małych uwag, opinii itp. o pierwszej becie GG

Proponuje żeby przy opisach był licznik ile znaków jeszcze zostało, a po za tym przydało by się zwiększyć liczbę znaków w opisie, poprzednio było 256 no to teraz tak z 1024 znaki albo chociaż 512

Czy ty masz zamiar poematy wstawiać w opisie? Obecna ilość znaków jest wystarczająca

Może , ale tak na serio, proponuje coś takiego bo konkurencyjne sieci mają więcej

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    HTC/ ASUS
    Model tel.
    One S / TF101G
    FW telefonu
    Android 4.0.4
    Opis nie służy do jakieś długiej wypowiedzi, tylko do poinformowania znajomych co robimy, albo żeby nie pisać. Wg Twojego toku myślenia to i na Twitterze powinni zwiększyć ilość znaków ponad 140, ale nie o to chodzi.... 255 znaki to jest wystarczająca ilość

Wysłane z mojego Transformer TF101G za pomocą Tapatalk

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Ja informuję po raz drugi, że zbiorczy temat powstał do wyrażania opinii ogólnych oraz zgłaszania małych sugestii i błędów (np. literówek, niedziałających linków w trybie bez podglądu itp.). Większe błędy i sugestie do oddzielnych wątków, bo w tym wątku nie będziemy dyskutować o każdym z 60 postów (a w każdym z nich jest po kilka zgłoszeń) - wprowadzi to niesamowity bałagan.
    Sugestie-> http://forum.gg.pl/forumdisplay.php?16-Ciekawe-sugestie
    Błędu -> http://forum.gg.pl/forumdisplay.php?17-Testy
    Pytania i wątpliwości -> ... w sumie nie ma gdzie, więc póki co tutaj: http://forum.gg.pl/forumdisplay.php?...anim-napiszesz

Zaobserwowałem kilka takich szczegółów, a mianowicie:
    1) Po wywołaniu GG z paska narzędzi(dolny prawy róg standard), pojawia się na pasku zadań GG(takie, że można wyciągnąć zminimalizowane gg na wierzch), chciałbym prosić o dodanie opcji, która pozwoli na wyłączenie pokazywania tego "prostokąta", wyciągającego gg na wierzch.
    2) Po najeżdżaniu myszką na "kontakty", albo "ostatnie" (na czarnym pasku lokalizacja - pod reklamą i nad nazwą profilu)itd. Pojawia się najpierw napis z ostatnio najechanej kategorii, a dopiero po sekundzie to co wyświetlić się powinno.
    3) Grupy - Proszę o wykonanie większej swobody, gdyż nie mogę usunąć np: grupy Ulubione, ani zmienić jej nazwy i zapycha mi tylko listę. Jeżeli musi być jakaś chociaż jedna grupa w standardzie, proszę dorobić error msg, przy próbie usunięcia jedynej grupy "ulubione", ażeby stworzyć kolejną i dopiero można będzie tą grupę usunąć.
    4) Chmurki tzn: powiadomienia, czasem nie mieszczą całego tekstu i w jego połowie pozostają tylko trzy kropki, proszę o powiększenie chmurki na powiadomienia lub coś co naprawi owy problem.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie moich uwag, a wstępna ocena nowego gg - bardzo dobry z minusem Oby tak dalej !

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Mając włączony Firefox, po kliknięciu na baner z reklamą radia w oknie kontaktów nie włącza nowej karty tylko wywołuje komunikat, że :

" Program Firefox został już uruchomiony, ale nie odpowiada. Aby otworzyć nowe okno, należy najpierw zakończyć istniejący proces programu Firefox lub uruchomić ponownie system. "

Poza tym w zakładce ostatnie/rozmowy nie ma opcji usunięcia wykazu z kim rozmawiałem. Archiwizacja jest wyłączona zarówno w wersji GG11 jak i AQQ czy GG10.5 a pokazuje mi rozmówców aż do października 2011 .

Doświadczony GGadacz
    Ad 1) zgłoszone
    Ad 2) nie bardzo wiem o co chodzi... proszę o więcej szczegółów
    Ad 3) zgłoszone
    Ad 4) z tym będzie problem; nie każdy chce mieć w ogóle włączone powiadomienia, a większości osobom nie pasują duże okienka powiadomień

Dzięki za pozytywną ocenę!

Cytat Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
    Mając włączony Firefox, po kliknięciu na baner z reklamą radia w oknie kontaktów nie włącza nowej karty tylko wywołuje komunikat, że :

" Program Firefox został już uruchomiony, ale nie odpowiada. Aby otworzyć nowe okno, należy najpierw zakończyć istniejący proces programu Firefox lub uruchomić ponownie system. "

Poza tym w zakładce ostatnie/rozmowy nie ma opcji usunięcia wykazu z kim rozmawiałem. Archiwizacja jest wyłączona zarówno w wersji GG11 jak i AQQ czy GG10.5 a pokazuje mi rozmówców aż do października 2011 .
    Problem występuje tylko na Firefoxie? Jaką masz wersję przeglądarki? Aktualną? Ewentualnie spróbuj wyczyścić cookie i historię...
    Jeśli chodzi o zakładkę Ostatnie, to tak to w tej chwili działa...
    Ostatnio edytowane przez SaperR ; 20.02.2012 o 19:25 Powód: połączono posty

ad 1) Wolę się upewnić, że zostałem dobrze zrozumiany, w gg 10.5, nie ważne czy to gg było wyciągnięte z paska narzędzi, czy na wierzchu czy nie, tego "prostokąta" w ogóle nie było i chciałbym, żeby było tak samo w gg 11.
    ad 2) W standardowej skórce gg, występuje taki czarny pasek opcji, na którym jest: (od lewej) Kontakty, Ostatnie, Poczta, Radio. Nie wiem czy ten problem występuje tylko u mnie, ale proszę najechać np: najpierw na "kontakty" a potem na pocztę, u siebie, mogę zaobserwować jak wyskakuje opis przycisku zamiast od razu "poczta" to najpierw "kontakty"(dosłowne mignięcie na sekundę, ale zauważalne),a dopiero później, to co powinno.
    ad 4) W takim razie, proszę o dorobienie opcji, którą będzie można dostosować "wielkość chmurki", zagadkę jak to zrobić pozostawiam wam, bo sam na razie na nic nie mogę wpaść.
    kolejne:
    ad 5) Zauważyłem, że można sprawdzić, czy ktoś ma twój numer na liście, proszę o nie usuwanie tej opcji, gdyż jest przydatna, chociaż wiadomo, czy trzymać kogoś na liście, czy nie.
    ad 6) Moją uwagę zwróciło także drobne opóźnienie(na 11 około 1,5 sec, na v10.5 - brak), szukanie kontaktu na liście na gg 10.5, co każdą literkę od razu wyskakiwały konkretniejsze kontakty, bez żadnych opóźnień, a na 11, jak już napisałem około 1,5 sec.
    ad 7) Tu akurat nie jestem pewny, ale czy okienko od profili "ostatnio używanych" będzie pojawiać się za każdym razem kiedy uruchamiam gg ? Nie może być jak w 10.5, że nie ma żadnych menedżerów profili, tylko jeden konkretny numer loguje się przy starcie systemu ?
    ad 8) Czy aktualizację są automatyczne, czy z Beta 11, będę musiał wykonywać aktualizacje ręcznie ? I jak to w ogóle wygląda, kiedy pojawia się aktualizacja mogę wybrać czy chce ją pobrać i zainstalować, czy nie. A może nie ma żadnych powiadomień ? Po prostu aktualizacja robi się sama, a użytkownik zostaje poinformowany o pomyślności przebiegu owej aktualizacji ? Proszę i powiedzieć jak to jest.
    ad 9) Zauważyłem jeszcze taki jeden szczegół mianowicie, jeżeli w profilu uzupełniamy płeć użytkownika, to dlaczego w chmurce jest podawane - przykład: "Ola dostępny" ?
    ad 10) Chmurki od powiadomień nie są na wierzchu, tylko czasem pod stertą aplikacji.
    Ostatnio edytowane przez marcin107 ; 21.02.2012 o 21:20

Doświadczony GGadacz
    Ad 1 dobrze Cię zrozumiałam
    Ad 2 też nie zaobserwowaliśmy czegoś takiego
    Ad 9 zgłosimy do poprawy

Uprawnienia umieszczania postów