Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dzwięk powiadomień podczas rozmowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dzwięk powiadomień podczas rozmowy

    Witam
    Proponuję wprowadzić w GG 11 opcję włączająca dźwięk podczas trwania rozmowy użytkownicy powinni mieć wybór zamiast na siłę wciskać takie głupie rozwiązanie. Denerwuje mnie gdy mam otwarte okno rozmowy i przychodzi wiadomość a ja tego nie słyszę (słychać tylko wtedy gdy okno rozmowy jest zamknięte lub zwinięte na pasek zadań) jest to bardzo irytujące gdy odwrócę głowę od monitora lub jestem zajęty odpisywaniem a a ta druga osoba coś w tym czasie napisze. Tamto stare rozwiązanie było idealne wiec nie rozumiem po co bylo zmieniać coś co było dobre i sprawdzone.

    #2
    Jak dla mnie luk379 ma rację. GG 11 powinno wrócić do starego rozwiązania.

    Komentarz


      #3
      Dostaliśmy kilka zgłoszeń odnośnie tej kwestii i zastanowimy się w jaki sposób będziemy mogli ją rozwiązać.

      Komentarz


        #4
        Tą kwestię rozwiązać można w bardzo prosty sposób, a mianowicie w ustawieniach GG wprowadzić dodatkową opcję która włączy dźwięk na stałe. Tak jak to było w GG 10 wtedy użytkownicy będą mogli sami zdecydować...
        Ostatnio edytowany przez luk379; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez karokam Zobacz posta
          Dostaliśmy kilka zgłoszeń odnośnie tej kwestii i zastanowimy się w jaki sposób będziemy mogli ją rozwiązać.
          Witam
          Czy w następnej aktualizacji kwestia dźwięku zostanie rozwiązana ? Bo tak mnie to złości że czasami mam ochotę zmienić komunikator GG używam w pracy i bardzo mi to przeszkadza

          Komentarz


            #6
            @luk379 z jednej strony Cię rozumiem, bo chodzi o to aby poszczególne opcje były użyteczne. Z drugiej jednak strony nie mogę zrozumieć, dlaczego nie zauważysz nowej korespondencji, gdy masz otwarte okno. Ewentualnie, dlaczego nie zwiniesz okna rozmowy na pasek aby dostać sygnał dźwiękowy. Wydaje mi się, że w ten sposób osiągamy coś takiego jak pełną możliwość dostosowania sposobu działania GG, bez tworzenia dodatkowej opcji ustawień.

            Tak jak sygnalizowaliśmy wcześniej, sugestia ta została przekazana. Trudno jednak wskazać, czy zostanie wprowadzona.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
              ...Z drugiej jednak strony nie mogę zrozumieć, dlaczego nie zauważysz nowej korespondencji, gdy masz otwarte okno....
              Czy w telefonie, też masz wyłączony na stałe dźwięk powiadamia o SMS? Wyłącz! Przecież możesz chodzić z komórką w dłoni i nie odrywać od niej oczu... Po co ci sygnał! Wymyślili...

              Komentarz


                #8
                I niestety jak nie było tak nie ma możliwości włączenia dźwięku w trakcie trwania rozmowy, dlatego z przykrością oświadczam że dziś wróciłem do starszej wersji 10.5.2.13164. W końcu mam to czego chciałem

                Komentarz


                  #9
                  GG jak zwykle widzi problem tam gdzie go nie ma

                  A wystarczy w opcjach dać funkcję wł/wył dźwięk przychodzący i wszyscy będą zadowoleni - i ci co go nie potrzebują, i ci co chcą słyszeć każdą przychodzącą wiadomość.

                  Tak - wiem - będziecie tłumaczyć, że jakby do wszystkich opcji dawać możliwość wyboru, to samo okienko ustawień zajęłoby dwie strony A4 , ale kto wam kazał kombinować i wymyślać multicoś zamiast prostego komunikatora

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X