Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak (?) awatarów niektórych osób w Web GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak (?) awatarów niektórych osób w Web GG

    Otóż nie wyświetlają się od kilkunastu minut awatary niektórych kontaktów na Web GG.
    Myślałem że to mój cache, ale po próbie otwarcia grafik w nowej karcie ukazuje się taki oto błąd:

    Error 503 Service Unavailable

    Service Unavailable

    Guru Meditation:

    XID: 981402727

    Varnish cache server

    Przekazuję żeby nie było nieporozumień
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    #2
    Ten błąd teraz też występuje? Nie udało nam się go powtórzyć. Z jakiej przeglądarki korzystasz? W jaki dokładnie sposób otwierasz awatary w nowych kartach?

    Komentarz


      #3
      Błąd trwał ok. 20min, po chwili od napisania posta przestał.

      Zwyczajnie zamiast 1/4 awatarów pojawiały się przekreślone kwadraciki zamiast obrazka (nie mozna wczytać obrazka). Po kliknięciu na taki awatar i zaznaczeniu opcji "otwórz grafikę w nowej karcie", zazwyczaj otwierał się awatar, a wtedy wyświetlił się ww. błąd.

      Próbowałem na Chrome, myślałem że to coś z Cache'm. Włączyłem FireFoxa (najnowszy stabilny) i było to samo. Trwało to jeszcze kilka minut od napisania posta, widocznie coś było nie tak z Waszym serwerem awatarów, lub przynajmniej jego częścią przez moment (sprawdzałem też te linki HTTP status checkerem).
      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

      Komentarz

      Pracuję...
      X