Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aplikacja na Windows Phone 7?

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Aplikacja na Windows Phone 7?

    Jako, że nie znalazłem nic na forum w tym temacie, to chciałem się zapytać czy jest w planach aplikacja GG na WP7?

    #2
    Aplikacja powstanie, już nad nią pracujemy. Nie jesteśmy jednak w stanie wskazać bardziej konkretnego terminu.

    Komentarz


      #3
      A tym czasem konkurencja nie śpi http://komunikatory.im/?p=647/GG-na-Windows-Phone

      Komentarz


        #4
        Aplikacja powstanie, już nad nią pracujemy.
        No proszę... To w sumie dobra wiadomość!
        Nie jesteśmy jednak w stanie wskazać bardziej konkretnego terminu.
        Ta wiadomość jest już trochę gorsza... Od razu przypomina mi się mozolne tworzenie aplikacji na Symbiana 9.4, które trwało miliard lat!

        Ale tak czy inaczej, trzymam kciuki za programistów i wierzę, że jakoś szybko powstanie przynajmniej wersja Beta Mobilnego GG!
        Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED].
        www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

        Komentarz


          #5
          Może jakieś nowe wieści co do wydania aplikacji na Windows Phone 7?
          www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

          Komentarz


            #6
            Niestety cisza. Wiem, że sporo osób by chętnie przygarnęło taką aplikację. Trzeba czekać
            http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

            Komentarz


              #7
              Nadal nie możecie podać przybliżonej daty premiery aplikacji?
              Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

              Komentarz


                #8
                Jeszcze nie, prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości, wersja pojawi się już niebawem.

                Komentarz


                  #9
                  A przynajmniej wiadomo, czy jest szansa na aplikacje w tym miesiącu?
                  Sent from my Lumia 800 using Board Express
                  Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                  Komentarz


                    #10
                    Paulina! Ty coś wiesz... Mogłabyś powiedzieć coś konkretniejszego niż "pojawi się już niebawem", bo "niebawem" to pojęcie względne

                    A swoją drogą może wiesz też jak będą wyglądały powiadomienia w tej aplikacji? Bo z tym to można się wściec jeśli chodzi o Windows Phone 7!
                    www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                    Komentarz


                      #11
                      Witam.
                      Właśnie dostałem informację od tech@gadu-gadu.pl :

                      Witam,
                      wczoraj została wydana aplikacja na Windows Phone. Powinna już być
                      dostępna w MarketPlace.
                      Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                      Komentarz


                        #12
                        No to u mnie chyba jeszcze jej nie ma zależy tez co oznacza "wydana"... Czy chodzi o to ze programiści wysłali ja wczoraj do Marketpace, czy ze wczoraj została ona oficjalnie zaakceptowana przez Microsoft. bo od wysłania do akceptacji mija jeszcze około tygodnia.
                        Ale pocieszające jest to ze juz COŚ wiemy
                        www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                        Komentarz


                          #13
                          Nie orientuje się czy po wrzuceniu aplikacji przez developera do Marketplace jest tam proces akceptacji. Jednak wiadomo, ze w najbliższym czasie dostaniemy gg na mobilne okienka

                          Sent from my Lumia 800 using Board Express
                          Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                          Komentarz


                            #14
                            <troll>żeby nie denerwować użytkowników błędnie działającymi powiadomieniami, powiadomień nie będzie w ogóle</troll>
                            Tak przy okazji to warto się pośpieszyć, przynajmniej na tyle by być szybszym od WTW, jeśli oni wejdą pierwsi do Marketplace ze swoją aplikacją to wróżę im spory wzrost, tym bardziej, że aplikacja zaoferuje zapewne więcej sieci niż GG (powinno pojawić się XMPP, a więc również słynny Facebook Chat)

                            --EDIT
                            nie zauważyłem Waszych postów (3 ostatnich). Jeśli wczoraj wrzucono to teraz trwa proces certyfikacji i weryfikacji. Ktoś się orientuje, czy w Marketplace'ie nadal trzeba dopłacać za publikację aplikacji w więcej niż jednym kraju?
                            Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

                            Komentarz


                              #15
                              Dostałem info, że trzeba poszukać w poniedziałek. Proces akceptacji 3-4 dni.
                              Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X