Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyłączanie się GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wyłączanie się GG

    Od 2 dni po jakimś czasie jakby GG się zwiesza i samo wyłącza. Często jest tak, gdy chcę odczytać wiadomość. Jakie pliki wam wrzucić?

    #2
    Podaj nam specyfikację techniczną Twojego komputera oraz wersję komunikatora, z której korzystasz?

    Komentarz


      #3
      Laptop 15,6" Lenovo - IBM Y560 i5-450M/4096 MB RAM/500 GB/DVD-RW/7HP64
      GG 11.0.0.5913

      Komentarz


        #4
        Najpierw wykonaj najprostszą rzecz: reinstalację. Potem zaobserwuj przy jakich czynnościach występują błędy z działaniem GG i czy pojawia się jakiś komunikat przy tym (nawet już po tym, jak komunikator zostanie zamknięty).

        Komentarz


          #5
          Następuje to przy wygaszaniu ekranu podczas dłuższego nie użytkowania z laptopa.

          Komentarz


            #6
            A co oznacza "samo się wyłącza"? Chodzi o to, że zmienia status na niedostępny, czy też po prostu się zamyka i musisz od nowa uruchamiać proces? Czy reinstalowałeś komunikator z usunięciem plików roboczych?

            Komentarz


              #7
              Wyłącza się całkowicie i muszę na nowo uruchomić procesy. Reinstalowałem i nadal to samo. Usunięcie profili roboczy nie wchodzi w grę.

              Komentarz


                #8
                Dlaczego usunięcie plików roboczych nie wchodzi w grę? Sama reinstalacja na nic się nie zda. Jeżeli po usunięciu katalogów i zainstalowaniu ponownym programu problem nadal obowiązuje, proszę podać wersję so.

                Komentarz


                  #9
                  Ponieważ zależy mi na danych które mam w GG (archiwum, lista kontaktów), ale chyba w najnowszej wersji wszystko jest przechowywane online?

                  Komentarz


                    #10
                    Tak, wszystko jest on-line.

                    Komentarz


                      #11
                      GG usunięte. Gdzie jeszcze mogą się znajdować jakieś katalogi, które mam usunąć?

                      Komentarz


                        #12
                        Podaję ścieżkę:
                        Windows XP C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Numer GG
                        Windows Vista: C:\uzytkownicy\user\Gadu-Gadu\Numer GG
                        Windows 7 C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Numer GG

                        oraz

                        Windows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles
                        Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application
                        Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

                        Proszę skasować profil z numerem GG w jeden i drugiej ścieżce. Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili, oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.
                        Następnie proszę zainstalować Gadu-Gadu ponownie oraz podać swój numer i ostatnio używane hasło serwerowe.

                        Komentarz


                          #13
                          Windows 7 C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Numer GG

                          Tego nie mogę znaleźć? Jaki WINDOWS_PROFILE?

                          W ścieżce c:\Users\Szymon\AppData\Roaming\GG\Crash Reports\ Znalazłem plik LastCrash zawierający: 1329855888
                          Ostatnio edytowany przez szymon189; [ARG:4 UNDEFINED].

                          Komentarz


                            #14
                            Nazwa Twojego profilu w so.

                            Komentarz


                              #15
                              Nadal mimo to GG się wyłącza. Znalazłem w ścieżce c:\Users\Szymon\AppData\Roaming\GG\Crash Reports\ Znalazłem plik LastCrash zawierający: 1330084307 utworzony 2012-02-24 12:51

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X