Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Wyłączanie się GG

Wyłączanie się GG

Od 2 dni po jakimś czasie jakby GG się zwiesza i samo wyłącza. Często jest tak, gdy chcę odczytać wiadomość. Jakie pliki wam wrzucić?

Doświadczony GGadacz
    Podaj nam specyfikację techniczną Twojego komputera oraz wersję komunikatora, z której korzystasz?

Laptop 15,6" Lenovo - IBM Y560 i5-450M/4096 MB RAM/500 GB/DVD-RW/7HP64
    GG 11.0.0.5913

Doświadczony GGadacz
    Najpierw wykonaj najprostszą rzecz: reinstalację. Potem zaobserwuj przy jakich czynnościach występują błędy z działaniem GG i czy pojawia się jakiś komunikat przy tym (nawet już po tym, jak komunikator zostanie zamknięty).

Następuje to przy wygaszaniu ekranu podczas dłuższego nie użytkowania z laptopa.

Paulina
    Go
    A co oznacza "samo się wyłącza"? Chodzi o to, że zmienia status na niedostępny, czy też po prostu się zamyka i musisz od nowa uruchamiać proces? Czy reinstalowałeś komunikator z usunięciem plików roboczych?

Wyłącza się całkowicie i muszę na nowo uruchomić procesy. Reinstalowałem i nadal to samo. Usunięcie profili roboczy nie wchodzi w grę.

Paulina
    Go
    Dlaczego usunięcie plików roboczych nie wchodzi w grę? Sama reinstalacja na nic się nie zda. Jeżeli po usunięciu katalogów i zainstalowaniu ponownym programu problem nadal obowiązuje, proszę podać wersję so.

Ponieważ zależy mi na danych które mam w GG (archiwum, lista kontaktów), ale chyba w najnowszej wersji wszystko jest przechowywane online?

Paulina
    Go
    Tak, wszystko jest on-line.

Uprawnienia umieszczania postów