Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Wyłączanie się GG

GG usunięte. Gdzie jeszcze mogą się znajdować jakieś katalogi, które mam usunąć?

Paulina
    Go
    Podaję ścieżkę:
    Windows XP C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Numer GG
    Windows Vista: C:\uzytkownicy\user\Gadu-Gadu\Numer GG
    Windows 7 C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Numer GG

oraz

Windows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles
    Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application
    Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

Proszę skasować profil z numerem GG w jeden i drugiej ścieżce. Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili, oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.
    Następnie proszę zainstalować Gadu-Gadu ponownie oraz podać swój numer i ostatnio używane hasło serwerowe.

Windows 7 C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Numer GG

Tego nie mogę znaleźć? Jaki WINDOWS_PROFILE?

W ścieżce c:\Users\Szymon\AppData\Roaming\GG\Crash Reports\ Znalazłem plik LastCrash zawierający: 1329855888
    Ostatnio edytowane przez szymon189 ; 22.02.2012 o 12:34

Paulina
    Go
    Nazwa Twojego profilu w so.

Nadal mimo to GG się wyłącza. Znalazłem w ścieżce c:\Users\Szymon\AppData\Roaming\GG\Crash Reports\ Znalazłem plik LastCrash zawierający: 1330084307 utworzony 2012-02-24 12:51

Ja mam GG11.0.0.6001 i Win7 HomePremium i te GG lubi się wyłączać przy pisaniu wiadomości albo jak ktoś napisze i klikam w powiadomienie, ale taki już urok wersji beta.

U mnie nadal GG wysypuje się przy odbieraniu wiadomości.

Uprawnienia umieszczania postów