Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[iOS] Awatary po lewej stronie, wyłączenie wyszukiwarki kontaktów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [iOS] Awatary po lewej stronie, wyłączenie wyszukiwarki kontaktów

    Witam,

    Zakładam wątek z sugestiami, co do wersji na iOS.

    Jestem za tym aby dodać możliwość wyboru po której stronie avarary mają być, tak jak na wersji na komputer.

    Druga sprawa, aby móc wyłączyć wyszukiwarkę kontaktów, z ewentualnym włączeniem jej, tak aby na liście nie zabierała miejsca, na androidzie chyba nie ma jej w oknie głównym, więc miło by było w wersji na iOS także, aby było podobnie

    Dodatkowo, wiem że jest archiwum online, ale z tego co widzę, to on chyba lokalnie też zapisuje, ponieważ usunąłem archiwum przez web gg, bo na wersji na PC, nie pokazuje archiwum, więc coś nie działa, a na telefonie nadal widnieją rozmowy, więc przydało by się usuwać archiwum z telefonu też.
    Ostatnio edytowany przez madhunt3r; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Sugestie zostały przekazane. Czy w momencie usuwania archiwum była aktywna/zaznaczona opcja "archiwizuj wiadomości"? Chodzi konkretnie o synchronizację danych na wszystkich urządzeniach.

    Komentarz


      #3
      Jeśli chodzi o archiwum online, to tak na wszystkich urządzeniach jest to włączone, tylko że teraz przetestowałem, to fakt na iPhonie on pobiera sobie z online i nie zapisuje lokalnie, więc teraz jest ok.

      Komentarz


        #4
        ale nadal na desktopie tak nie działa, jest zachowane lokalnie mimo że online poszło w kosmos

        Komentarz

        Pracuję...
        X