Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błędne wyszukiwanie w katalogu publicznym.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Błędne wyszukiwanie w katalogu publicznym.

    Podczas wyszukiwania kontaktów w katalogu publicznym, dostajemy złe wyniki. Przypuśćmy podaje swój nr gg w wyszukiwarce, a on wyszukuje mi go w katalogu publicznym, z tym że przed całym nr daje jeszcze "2" więc pokazuje w wyniku inny kontakt co szukam.

    #2
    W wersji 3.0.1 nadal występuję ten bład, przy wyszukiwarce kontaktów w katalogu publicznym. Do mojego nr, już w katalogu jest podawany wynik, ale z "2" przed moim numerem, przez co znajduje inna osobe.

    Komentarz


      #3
      Nie tylko ten blad jest w 3.0.1. Niemozna wysylac wiadomosci bo GG sie wylacza

      Komentarz


        #4
        Misiek35352, napisz coś więcej na temat wyłączania się GG.

        madhund3r, sprawdzamy tą sytuację - obecnie wszystko wskazuje na to, że w oknie wyszukiwania prostego następuje wyszukiwanie po nazwach kontaktów w katalogu, czyli jeśli ktoś ma w nazwie numer, który podajesz to go znajdzie, jeśli nie to wyszukuje wszystkie pokrewne nazwy wskazując przy tym rożne numery podobne numery. Jest jednak możliwość zmiany kryteriów prawa górna opcja podczas wyszukiwania, gdzie można wskazać numer GG i wóczas nie będzie problemów z wyszukiwaniem.

        Komentarz


          #5
          Owszem, jeśli wpiszę swój nr w 'Kryteria' to wyszukuję mnie poprawnie, tylko w wyszukiwarce w oknie głównym źle.

          Jak już jesteśmy przy wyszukiwaniu, to na iOS nie da sie wyłączyć tej wyszukiwarki, aby nie zajmowała miejsca i była ciągle widoczna? Bo na Androidzie jej nie ma, przez co większa przestrzeń. Pomyślcie o tym, aby jakoś to przebudować

          Komentarz

          Pracuję...
          X