Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak archiwum.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Co znaczy przez protokół GG? Z jakiego programu korzystałeś i w jakiej aplikacji widzisz archiwum i w jakim programie nie widzisz (build)?

    Komentarz


      #17
      Rozmawiam na co dzień przez WTW. Zaś jeśli loguję się na GG build 6174 i wchodzę w Archiwum to widnieją tam rozmowy tylko z przed 2 dni, zaś te co przeprowadziłem wczoraj wieczorem i dziś rano już nie. Dla odmiany całe archiwum w wersji mobilnej, jak i webowej na beta.gg.pl jest w czasie rzeczywistym uaktualniane i widoczne od zaraz

      Komentarz


        #18
        Potrzebuję Twój numer GG, żeby to zgłosić, czy możesz mi go podać na PW? Proszę również o wersję aplikacji mobilnej.

        Zgłoszone.
        Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #19
          Mam ten sam problem, rozmowy przeprowadzone na beta.gg.pl oraz na mobilnym gadu nie sa niestety widoczne na gadu desktopowym, a w zamysle chyba mialy byc widoczne... Chyba ze cos nie tak zrobilem, ale na mobilnym i na beta.gg.pl sa widoczne wszystkie rozmowy, wlacznie z tymi ktore przeprowadzilem na desktopie. W czym lezy problem?

          Komentarz


            #20
            musisz poczekać aż to naprawia u mnie tez jest problem z tym od początku bety gg11 na PC ;/

            Komentarz


              #21
              U mnie z kolei zapisywane jest archiwum na gg symbian, ale na desktopowym rozmowy raz się zapisują, raz nie. Do tej pory nie ma w nim kilku rozmów z mobilnego... Zaś na web jest.
              I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

              Komentarz


                #22
                no dzis juz ze zdziwieniem stwierdzam ze dziala

                Komentarz


                  #23
                  U mnie też doszło kilka starych rozmów
                  I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                  Komentarz


                    #24
                    jednak jest ogromne opoznienie na aktualizacji tych rozmow na desktopowym gg, mysle ze zostanie poprawione

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X