Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie będzie możliwości wyboru wyglądu listy. Dlaczego nowy wygląd Ci się nie podoba? Co byś w nim zmienił?

    Komentarz


      Dzień dobry! Ja chciałem tylko powiedzieć, że w Androidzie 9 Pie avatary nie wyświetlają się w powiadomieniach. W rozwijanej liście pojawia się ikonka domyślna, w powiadomieniu wyskakującym na ekran w miejscu avatara jest pierwsza litera pseudonimu. Czy rozważacie szersze wsparcie dla najnowszego Androida w tej kwestii?

      Komentarz


        Dzisiaj została wydana beta z poprawką tego problemu.

        Komentarz


          Korzystam z beta testów i nie otrzymałem tej aktualizacji / nie działa.
          No ale warto wspomnieć, że jest to LineageOS 16, a nie "prawdziwy" Android, więc może w tym tkwi problem.

          Komentarz


            Aplikacje updejtują się jakoś raz na dobę. Możesz wejść do Sklepu Play i ręcznie zaktualizować.

            Komentarz


              Avatarki wyświetlają się. Nie wyświetlają się jednak w zbiorowych powiadomieniach (kiedy przychodzi powiadomienie z konwersacji grupowej).

              Komentarz


                Konferencje obecnie nie mają swoich awatarów na Androidzie

                Komentarz


                  Nie mają awatarów, bo nie mają profili na Androidzie.
                  Chodzi mi o to, że w powiadomieniu z konferencji występuje nick osoby, która coś napisała NA KONFERENCJI, ale awatar tej osoby nie wyświetla się wcale, wyświetla się jedynie pierwsza litera pseudonimu w kółku.

                  Komentarz


                    Faktycznie, przeoczyłem to. Wpisze sobie na listę rzeczy do zrobienia. Dzięki za czujność i zgłoszenie
                    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      Nie mogę się wylogować z aplikacji. Czy coś się zmieniło?

                      Komentarz


                        Niebardzo rozumiem co masz na myśli?

                        Komentarz


                          Chodzi o to co pisaliśmy na privie, nie ma już "słoneczka" w obszarze powiadomień, nie można się wylogować z GG (teoretycznie zastępuje to opcja "zmień profil")
                          Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                          Komentarz


                            Hej, od jakiegoś czasu nie na opcji wyloguj/wyłącz oraz słoneczko, które widniało zawsze u góry zniknęło. Pojawia się tylko wtedy gdy przyjdzie jakaś wiadomość, a kiedyś było cały czas. Irytujące są też błędy w wyszukiwaniu archiwum. Poza tym często zdarza mi się, że raz odczytana wiadomość pojawia się kilka razy.

                            Komentarz


                              Słoneczko było zaszłością ze starych czasów. Aplikacje Androidowe nie mają permanentnych powiadomień. Postanowiliśmy je usunąć. Pozostałe dwa błędy będziemy naprawiać.

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                                Słoneczko było zaszłością ze starych czasów. Aplikacje Androidowe nie mają permanentnych powiadomień. Postanowiliśmy je usunąć. Pozostałe dwa błędy będziemy naprawiać.
                                To moze zamiast fatalnie wyglądającego karlowatego słoneczka przywrócić kopertę jako ikonę powiadomienia o nowej wiadomosci? Bardziej logiczne i estetyczne. Teraz jest to po prostu paskudztwo.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X