Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Było to już wałkowane, ale upór i niezrozumienie ze strony GG Team jest czymś normalnym.
    Z telefonu, a zwłaszcza tabletu ( bo mowa o wersji Android ) czasem korzysta więcej osób niż właściciel. I teraz, zwłaszcza jeżeli ktoś pozostawi GG w trybie " Push " i jeszcze bez widocznej ikonki w pasku, to osoba postronna ma dostęp do uruchomionego i zalogowanego GG.
    Choćby z tego względu powinna być opcja blokowania dodatkowym hasłem dostępu do " uśpionego " GG - oczywiście jako opcja do wyboru.

    Komentarz


      Całkowicie zgadzam się z postem powyżej. Wracając jeszcze do samej aplikacji gg, to czy po wybraniu jednej emotikonki to pole z wyborem nie powinno czasem automatycznie znikać? Rzadko chyba ktoś wybiera dwie emotki na raz.

      Komentarz


        Znalazłem błąd albo też nie
        Po wysłaniu zdjęcia przez addimg (botapi) i po kliknięciu w nie nie nie daje pełny a pokazuje godzinę


        Edit
        A czy nie lepsze zamiast tego aparatu było 'wyslij plik'? Wydaje mi się że częściej wysyłamy plik niż zrobione aktualnie zdjęcie
        Ostatnio edytowany przez Majcon; [ARG:4 UNDEFINED].
        CzatGG: Kliknij!
        Moje GG: Kliknij!

        Komentarz


          Również jestem za tym, aby zamiast aparatu było wyślij plik, według mnie zdecydowanie bardziej przydatne.
          Czy można w gg ustawić powiadomienia (najlepiej dźwiękowe) o tym, że ktoś stał się dostępny?
          Ostatnio edytowany przez Talers555; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            Zamieszczone przez Talers555 Zobacz posta
            Czy można w gg ustawić powiadomienia (najlepiej dźwiękowe) o tym, że ktoś stał się dostępny?
            Nie.



            Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalka

            Komentarz


              Przydałaby się opcja do wykonywania połączeń audio (połączenia wideo też byłby mile widziane). Śmiem twierdzić, że dzięki temu popularność GG znacząco by wzrosła. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że wprowadzenie takiej opcji nie jest łatwe, ale myślę, że mimo wszystko warto się nad tym zastanowić, tym bardziej, że w GG na Windows jest taka możliwość.
              Ps. Ciągle brakuje mi możliwości zabezpieczenia mojego konta GG na hasło w androidzie.

              Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

              Komentarz


                Zapraszam do testowania stworzonego od nowa OpenFM: http://forum.gg.pl/showthread.php?20...FM-wersja-BETA

                Działa od Androida 4.1.

                Komentarz


                  Przydałaby się również opcja umożliwiająca wybór statusu początkowego z jakim GG na telefonie ma startować, podobnie jak jest w GG na komputerze.

                  Komentarz


                    No i dodanie statusu niedostępny.

                    Komentarz


                      Od dawna już czasem się zacina wysyłanie plików, w tym też robienie zdjęcia bezpośrednio z rozmowy. Nie jest to wina telefonu bo w tym czasie zmieniłem go chyba 10 razy, a błąd cały czas ten sam. Nie wiem jak teraz w wersji normalnej bo mam testową ale przed dołączeniem do testów też był z tym problem. Raz na jakiś czas nie otwiera się okno do wysyłania plików/aparat do robienia zdjęć. Zamknięcie aplikacji nie pomaga, dopiero usunięcie z działających.

                      Komentarz


                        Macie dokładnie ten sam błąd co większość aplikacji od Google.
                        Użycie w LG L9 ( P760 ) klawisza funkcyjnego - prawy dotykowy co wywołuje normalnie opcje menu - powoduje crasch aplikacji

                        Komentarz


                          Obawiam się, że to nie u nas jest błąd, a w LG. Widzę ten crash. Nie jest on w naszym kodzie.

                          Komentarz


                            Jakoś Google poprawiło to w swoich aplikacjach. Poza tym dotąd działało poprawnie, więc jaki nagle błąd w LG ?

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
                              Jakoś Google poprawiło to w swoich aplikacjach. Poza tym dotąd działało poprawnie, więc jaki nagle błąd w LG ?
                              Nie wiem co google poprawiło a co nie, w każdym bądź razie to tylko w twoim telefonie jest ten błąd. Właśnie sprawdziłem u mnie i nie ma problemu, normalnie otwiera sie menu po użyciu fizycznego przycisku menu.

                              Komentarz


                                Pisałem zgłoszenia do aplikacji google i też nie wiem co poprawili, ale poprawili. Poza tym jak już pisałem dotąd działało a tylko przy Material Design jest kłopot, więc dlatego sądzę, że to nie wina fona, tylko kodu ( nie wiem czyjego - gg, czy Material Design ).

                                Zresztą - jak ktoś chce sprawdzić i zna się na tym to można porównać i zobaczyć co poprawili i jak. W aplikacji Google Keep nadal jest crash ( nie zgłaszałem ) a w Google+ już nie.


                                Przy okazji - w ciemnych motywach w opcjach ustawień okienka wyboru i " ptaszki " powinny być jak czcionka - białe. Obecnie są czarne więc i słabo widoczne
                                Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dopisek

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X