Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [Android] BETA - Wasze opinie

    W tym temacie proszę o wpisywanie wszelkich opinii, błędów i sugestii, znalezionych w GG dla Androida.

    #2
    Ja bym chciał wiedzieć po co wam jest potrzebny mój numer telefonu oraz po co mam zmieniać ponownie hasło ?? Kolejna rzecz to aplikacja strasznie muli na starszych telefonach ale pewnie to wina tego, że kod nie jest jeszcze w pełni zoptymalizowany. Następnie (to jest raczej kosmetyczna sugestia) ale czy była by możliwość powiększyć ikonkę GG lub zmienić Ją na starszą wersję ??

    Komentarz


      #3
      Numer telefonu lub email (nie musisz podawać obu, wystarczy tylko jeden) musisz podać w celu potwierdzenia konta (link aktywacyjny przychodzi na email lub SMS z kodem aktywacyjnym na podany numer tel.). Później służy to do odzyskania zapomnianego hasła.
      Zaznaczam, że NIE będziemy wysyłać reklam na podany numer tel. czy email. Zgoda na reklamy dotyczy zgody na otrzymywanie bannerów w aplikacji.
      Hasło zmienić musisz, gdyż mamy nową politykę haseł: Hasło musi mieć nie mniej niż 6 znaków oraz zawierać co najmniej jedną cyfrę lub wielką literę. Jeśli twoje stare hasło spełnia te warunki, możesz wpisać dotychczasowe hasło.
      GG dostało nową nazwę oraz nowe logo, w związku z czym nie możemy przywrócić starej ikony.

      Komentarz


        #4
        Przydaloby sie wylaczenie wibracji w grach i tryb przywatny np zagladanie do historii po podaniu hasła

        Komentarz


          #5
          Jest jeszcze jeden (choć pewnie znajdzie się ich dużo więcej) błąd. Mianowicie podałem wymagane dane przy "uzupełnieniu danych w profilu", po czym wyłączyłem GG i włączyłem ponownie, mimo tego program wymusza na mnie abym dalej podawał ponownie te same dane. Wiem, że jest stronka do wypełnienia danych ale gdy klima ok program działa dalej. Dacie rade to poprawić w następnych wersjach, czy będziecie wydawać nowe wersje raz na rok czasu ??

          Komentarz


            #6
            Na telefonie nowe mobilne gg działa wyśmienicie, ale chciałbym też skorzystać z tej aplikacji również na moim tablecie z androidem. Spróbowałem na "chama" zainstalować GG na moim Asus Transformerze 101, apka się uruchomiła co prawda ale po wpisaniu danych z konta gg wywala ją. Czy planujecie udostępnić wersje na tablety?

            Komentarz


              #7
              Propozycje:
              - ciemna skórka - analogicznie: do wyboru jasna, albo ciemna (z poprzedniej wersji),
              - ikonka u góry (pasek powiadomienia) w kolorze jaki mamy status
              - włączenie grup w wersji mobilnej
              - wyłączenie archiwum wiadomości - czytaj. aktywne rozmowy
              - przy włączonym okienku rozmowy na górze przydałaby się informacja z opisem, jaki posiada rozmówca
              - poprzedni styl rozmowy (wersja poprzednia) była ładniejsza od tej, co jest teraz
              - czyszczenie "aktywnych rozmów"
              - trwała możliwość wyłączenia ikon "radio, aktywne rozmowy, poczta"
              - możliwość zmiany awatara - z galerii/zdjęcia
              - możliwość ukrycia pseudonimu/imienia nazwiska/miejscowości/daty urodzenia w katalogu publicznym
              - i jeszcze na koniec powtórzę - dajcie ciemną skórkę!

              Komentarz


                #8
                Poczta ucina mi wiadomości z prawej strony ;/
                ewidentnie do poprawy

                Komentarz


                  #9
                  Nie da się wyłączyć zapamiętywania hasła! To jakiś żart?

                  Komentarz


                    #10
                    Po co Ci brak hasła w GG? Masz wspólny telefon z kimś?

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
                      Po co Ci brak hasła w GG? Masz wspólny telefon z kimś?
                      Tutaj bardziej chodzi o bezpieczeństwo.

                      Funkja przydatna jak najbardziej.

                      Komentarz


                        #12
                        Niestety w wersji wydanej dzisiaj, w archiwalnej rozmowie w oknie rozmowy, nie pokazuje wypowiedzi naszych, tylko rozmówcy.

                        Komentarz


                          #13
                          Ja bym proponował opcję "Tylko dostępni" . Zaznaczenie tej opcji powodowałoby wyświetlanie na liście kontaktów tylko dostępne osoby, reszta byłaby ukryta.

                          Komentarz


                            #14
                            Cześć,
                            Dziś w Android Market'cie ściągnąłem sobie nową wersję gg 3.0.0, jestem z niej bardzo zadowolony, nie przycina się, jest bardzo przejrzysta i intuicyjna, pieroci przechodzą samych siebie i miło zobaczyć nową odsłone ich pracy w akcji.
                            Nie jestem pewien czy to problem, lub czy to ja coś źle ustawiłem, ale jeżeli z kimś rozmawiam, a następnie wyłącze GG na telefonie i włącze je ponownie to po otworzeniu okienka z rozmową nie widzę swoich dialogów które pisałem, a jedynie monolog osoby z którą prowadziłem rozmowę. Czy jest to swego rodzaju błąd, czy to coś ja mam źle w konfiguracji GG?
                            Ostatnio edytowany przez roni325; [ARG:4 UNDEFINED].

                            Komentarz


                              #15
                              Jest to błąd! Niestety ekipa GG jest głucha na niego, bo już nie pierwszy raz ktoś to zgłasza. Ja cały czas trzymam się wersji wysłanej przed premierą. Tam wszystko działało i działa dobrze.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X