Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ściągnij najnowszą wersję. Błąd poprawiony.

    Komentarz


      ja proponuje dodać jeszcze Założenie nowego Nr.GG z poziomu aplikacji oraz powiadomienie,że podany nr/osoba zmieniła status (można byłoby właczyć/wyłączyć tą funkcje w ustawieniach)
      Zamieszczone przez Becca Fitzpatrick
      Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
      Zamieszczone przez Bob Dylan
      Don’t criticize what you can’t understand

      Komentarz


        W najnowszej wersji czasami jest błąd jakiś, bowiem dostaję wiadomości od innych a moje wysyłane trafiają do gadulcowego czyśca, nie wysyłają się. Jest ikonka że leci i tyle.
        Drażni mnie tez widok okienka "ostatnie", brakuje mi tej belki dzielącej otwarte rozmowy i zamknięte i ten krzyżyk do zamykania.
        No i ta czcionka kurde....
        i z ostatniej chwili: nie wczytuje mi poprzednich rozmów po pociągnięciu.

        Komentarz


          W ustawieniach nie można odzaczyć wiadomości od nieznajomych odznczaczam wchodzę ponownie i zaznaczone
          c0d3r.eu Zapraszam

          Komentarz


            Nie zapisują się ustawienia na serwerze z jakiegoś powodu. Spróbuj z innego klienta.

            Komentarz


              A będzie to w najblizszym czasie poprawione
              c0d3r.eu Zapraszam

              Komentarz


                Nie wiem z czego wynika błąd. Musiałbym dać ci jakąś specjalną wersję rzucającą błędem. W każdym razie błąd raczej nie po stronie Androida. Może masz konto nieaktywowane? Potwierdzałeś maila?

                Komentarz


                  Tak potwierdziłem
                  c0d3r.eu Zapraszam

                  Komentarz


                    Jutro bedzie juz mc jak nie ma aktualizacji! :o
                    Zamieszczone przez Becca Fitzpatrick
                    Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
                    Zamieszczone przez Bob Dylan
                    Don’t criticize what you can’t understand

                    Komentarz


                      No i wydałem kolejną betę. Trochę czasu minęło od jakiegokolwiek wydania i w sumie czuję, że wyszedłem z wprawy. Napisałem krótki changelog, ale gdybyście znaleźli jeszcze jakieś nowości poza changelogiem to dajcie tu znać, to dopiszę. Bo po prostu nie pamiętam wszystkich zmian.
                      Teoretycznie poprawiłem rozłączanie GG. Czekam na opinie czy faktycznie jest lepiej.

                      Komentarz


                        Przy wygaszonym ekranie rozłancza czy nie

                        Wysłane z mojego Tabletu za pomocą Tapatalk 2
                        c0d3r.eu Zapraszam

                        Komentarz


                          To było pytanie, stwierdzenie, czy co?

                          Komentarz


                            Dałoby radę, aby gwiazdki przy kontaktach nie były tak czułe na dotyk? Chociaż z 300 ms opóźnienia aby się zmienił ich stan... Problematyczne jest to gdyż suwak po prawej stronie wysuwa się idealnie na szerokości gwiazdek, co niestety powoduje przypadkowe kliknięcia.

                            Suwak przy okazji pojawia się tylko na początku i końcu listy. Jak wyświetlam tylko jej środek, to nie mam możliwości szybkiego powrotu do góry.

                            Komentarz


                              To było pytanie
                              Kiedy wersje 3.5.0 dacie do marketu bo przez instalke na tablecie ja nie moge instalować

                              Wysłane z mojego Tabletu za pomocą Tapatalk 2
                              c0d3r.eu Zapraszam

                              Komentarz


                                No to było dziwne pytanie. Piszę, że poprawiłem. Proszę was o sprawdzenie, a ty pytasz czy rozłącza czy nie. Do Marketu damy za około tydzień. Nie powinieneś mieć problemow z instalacją bety. Po prostu klikasz na link i się samo dzieje.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X