Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Jest to faktycznie błąd. Głusi na niego nie jesteśmy. Potrafimy już zreprodukować błąd i w następnym wydaniu zostanie on poprawiony.

    Komentarz


      #17
      przydalo by sie usunac pasek z ikonami do góry podczas rozmowy z kimś bo jak sie co chwile chowa to jest to wkurzajace
      a te kropki (od tych kart rozmów) powinny byc do góry lepiej by to wygladalo

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez Andrutman Zobacz posta
        - ikonka u góry (pasek powiadomienia) w kolorze jaki mamy status
        - trwała możliwość wyłączenia ikon "radio, aktywne rozmowy, poczta"
        - możliwość zmiany awatara - z galerii/zdjęcia
        1. Nie - http://developer.android.com/guide/p...tatus_bar.html
        2. Przyznam szczerze, że przydałaby się opcja typu "Domyślnie ukryte" - korzystam tylko z dwóch skrótów - do listy kontaktów i rozmów (i pewnie większość osób też). Najczęstsza czynność, którą wykonuję w MGG z menu to ukrywanie tego paska, który irytuje bo zawala niepotrzebnie miejsce...
        3. Z tego co widzę, to po dotknięciu awatara są takie opcje.

        I jeszcze dodam, że w poczcie jest mały błąd - biały pasek po prawej stronie, który z tego co widzę jest nie tylko u mnie.
        http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

        Komentarz


          #19
          GG v3.0.2.17265 (23.02.2012):

          poprawka: crash'e przy starcie aplikacji,
          poprawka: crash podczas uzupełniania danych profilu,
          poprawka: crash na Androidzie 3.x,
          poprawka: znikanie własnych wypowiedzi w rozmowie,
          poprawka: możliwość zalogowania się z hasłem z polskimi literami.
          Niestety ta wersja MGG dalej się wysypuje na Asus Transformerze z andkiem 3.2.1...

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez SaperR Zobacz posta
            2. Przyznam szczerze, że przydałaby się opcja typu "Domyślnie ukryte" - korzystam tylko z dwóch skrótów - do listy kontaktów i rozmów (i pewnie większość osób też). Najczęstsza czynność, którą wykonuję w MGG z menu to ukrywanie tego paska, który irytuje bo zawala niepotrzebnie miejsce...
            Dokładnie, większość osób nie korzysta z poczty albo radia.
            Powinna być jakaś wersja minimalistyczna tego bara... bo ten pasek dodaje jedno dodatkowe kliknięcie w fundamentalnych czynnościach, które powinny być błyskawiczne.
            Zapoznajcie się ze złotymi zasadami projektowania!

            Jednym z rozwiązań może być wrzucenie ikonek (wszystkich albo wybranych) bezpośrednio obok napisu z loginem albo napisu z wybraną zakładką
            Ostatnio edytowany przez mobilek; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez janbet Zobacz posta
              Niestety ta wersja MGG dalej się wysypuje na Asus Transformerze z andkiem 3.2.1...
              Jeśli potrafisz zrzucić logi to byłbym wdzięczny.

              Komentarz


                #22
                powiedz mi w telegraficznym skrócie na priv gdzie znaleźć logi to wyśle

                Komentarz


                  #23
                  Na Acer Iconia A500 wersja Android'a 3.2.1, mam w wersji GG v3.0.2.17265 (23.02.2012), problem:
                  1. Piszę białymi literami po białym tle,jak wyśle dopiero widzę co napisałem.
                  2. Jak Tablet mam w pozycji pionowej GG chodzi dobrze, gdy zmienię orientację urządzenia na poziomo wymusza zamknięcie aplikacji.

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez janbet Zobacz posta
                    powiedz mi w telegraficznym skrócie na priv gdzie znaleźć logi to wyśle
                    Zainstaluj coś z marketu do odczytu Logcat

                    Komentarz


                      #25
                      Po 1. Dodać ikonę koperty na liście kontaktów, przy osobie która wysłała do nas wiadomość.

                      Po 2. Dodać opcję wibracji przy każdej wypowiedzi osoby z która rozmawiamy, nawet przy otwartym oknie rozmowy.

                      Po 3. Zaznaczyć na szaro kontakty które nie mają nas na liście, tak jak to jest zrobione w wyborze osób do konferencji oraz na stronie beta.gg.pl (wersja na pc prosi się o to samo)

                      Po 4. Dodać w przyszłości rozmowy wideo

                      O to moja lista postulatów. z naciskiem na punkt 3.

                      Pozdrawiam, dobra robota.

                      Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk

                      Komentarz


                        #26
                        Nie wywala mi już jak mam w pozycji poziomej, ale nadal pisze białymi literami na białym tle. GG v3.0.2.17301 (24.02.2012)

                        Komentarz


                          #27
                          Zamieszczone przez Sebastian123x1 Zobacz posta
                          Nie wywala mi już jak mam w pozycji poziomej, ale nadal pisze białymi literami na białym tle. GG v3.0.2.17301 (24.02.2012)
                          Niestety tak :/ To jest konieczne do poprawki.

                          Przyznam, że dość udana aplikacja. Testowałem na HTC Desire i na Asusie Tf101G. Brak błędu z pozycjonowaniem poziomym w androidzie 3.2.1. Natomiast koniecznie potrzebna jest opcja przerzucenia apki na SD. O ile nie denerwuje mnie to na tab to już na HTC jest problemem w szczególności ze na Desire mamy średnią ilość na aplikacje. 6 MB ? to już więcej niż FB.... Na razie nie wysypała się jeszcze na tablecie ani na tel więc OK . Bardzo fajna opcja przełączania okien rozmów.
                          sigpic

                          FAQ- GG10/8 ______ FAQ- MGG

                          Komentarz


                            #28
                            Widzę, że w tym wątku "Testy" tylko jest temat o Androidzie, a podobny o iOS też by się przydał, a nie dyskryminacja
                            Wersję między tymi dwoma platformami miałby być jednolite, ale póki co wątek tylko ma Android odnośnie testów.
                            Uzupełnijcie forum odpowiednimi wątkami.

                            Komentarz


                              #29
                              Zastanawialiśmy się nad przeniesieniem aplikacji na kartę pamięci. Gdy przenosisz aplikację na kartę pamięci, przestaje działać autostart. Dlatego też nie ma takiej możliwości. Doszliśmy do wniosku, że niestety nie możemy tego zrobić, gdyż nieświadomi userzy najpiew poprzenoszą apkę na kartę pamięci, a potem powstawiają jedynki w Markecie, że im autostart nie działa. Telefonów typu Desire szczęśliwie jest coraz mniej.
                              Na pocieszenie powiem, że też mam Desire'a i też mam ten problem.

                              Komentarz


                                #30
                                Rozumiem, ale czy autostart jest taki ważny? Bo jakoś nie sądze, że tyle ludzi chce mieć ten autostart... Hmm, w Desire to chyba HTC skopało sprawę swoim Sense...
                                sigpic

                                FAQ- GG10/8 ______ FAQ- MGG

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X