Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Jeśli uda się wykryć z poziomu aplikacji, że apka jest na sd to wtedy jakiś odpowiedni komunikat w aplikacji zrobię i tyle.

    Komentarz


      #32
      Hmm... Ja mogę przenosić na kartę SD.
      Ale co do problemu: Nie wystarczy dodać informacji pod opcją autostartu, że nie działa gdy aplikacja jest na karcie SD?
      Ostatnio edytowany przez SaperR; [ARG:4 UNDEFINED].
      http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

      Komentarz


        #33
        Ja mimo zmodyfikowania coś w androidzie tak, aby aplikacje instalowaly się na SD nie mogę tego przerzucić
        sigpic

        FAQ- GG10/8 ______ FAQ- MGG

        Komentarz


          #34
          W wersji GG v3.0.2.17346 (27.02.2012) wkońcu widzę to co wpisuje, ale pojawił się kolejny kłopot, gdy chce poszukać kontaktu GG to piszę czarnymi cyframi po czarnym tle.
          Czy radio może być bardziej zintegrowane z GG, np jako, wtyczka(rozszerzenie), za każdym razem kiedy włączam radio zmienia mi orientację urządzenia na pionową i muszę obracać Tablet, aby ustawić radio.

          Komentarz


            #35
            Co prawda pisałem o tym na innym forum na którym widzę iż Wasky również przebywa, ale napiszę i tutaj.
            GG v3.0.2.17346 - gdy jestem offline i ktoś do mnie napisze to po wejściu online dostaję wszystkie wiadomości podwójnie. Za każdym razem gdy uruchomię GG mam 2 lub trzy kontakty zaznaczone gwiazdką jako ulubione. Odhaczam, zamykam GG, uruchamiam ponownie i dalej mam je jako ulubione.
            Na górnej belce jest szare słoneczko. Czy nie może ono być symbolem mojego statusu? Dostępny, zaraz wracam, niewidoczny, itd?

            Komentarz


              #36
              Dublowanie wiadomości - znamy przyczyny i będziemy niebawem naprawiać. Problem z ulubionymi kontaktami - o problemie wiemy, niestety nie potrafimy powtórzyć. Cały czas próbujemy zdiagnozować problem. W sumie możesz nam pomóc. Odinstaluj zupełnie GG i zainstaluj ponownie. Sprawdź czy problem będzie się powtarzał. Jeśli będzie się powtarzał, napisz mi na priv swój numer GG.
              Sprawa trzecia - szara ikonka w Notificationbar - chwilowo nic z tym nie zrobimy.

              Komentarz


                #37
                No i GG mi zaczęło nawalać. Najnowsza wersja. Nie wiem czy wcześniej tak było. Podczas rozmowy, po odblokowaniu telefonu gdy ktoś odpisał, czytam jego wypociny i po chwili one znikają i nie ma 2-3 wypowiedzi ostatnich tej osoby. zdarzyło mi się to już parokrotnie :/

                Komentarz


                  #38
                  Wyczyściłem pamięć i zainstalowałem od podstaw wersję 17346. Jak na razie z ulubionymi ucichło. Jak się powtórzy to dam znać.

                  Komentarz


                    #39
                    Co do Dysku z MGG:
                    1. Jeśli pacnę w Link publiczny to powinien się skopiować link - wywoływanie okienka udostępniania IMO mija się z celem.
                    2. Szara belka nad listą plików jest rozciągnięta.
                    3. Jeśli skopiuję plik do innego folderu (a ten kopiowany plik był już wcześniej pobrany), to w nowym folderze po raz kolejny muszę go pobierać.
                    http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

                    Komentarz


                      #40
                      W najnowszej wersji gry nie działają. Wywala błąd

                      Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk

                      Komentarz


                        #41
                        na Samsung Galaxy Tab 10.1 w widoku poziomym całe GG się rozjeżdża. Po lewej stronie Słoneczko ze statusem, pod nim szary pas. Po prawej kontakty, brakuje opcji dodawania opisu. Całość nie trzyma się kupy

                        Komentarz


                          #42
                          W Wersji GG v3.1.0.17433 (29.02.2012), na Acer Iconia A500 jak klikne po prawej stronie na pierwszego ludzika wyskoczy mi "Wpisz numer GG" - dalej pisze czarnymi cyframi po czarnym tle. Na pasku powiadomień mam słoneczko które jest szare.

                          Komentarz


                            #43
                            Zamieszczone przez SaperR Zobacz posta
                            2. Szara belka nad listą plików jest rozciągnięta.
                            Mógłbyś podać więcej szczegółów i/lub zrobić screena?

                            Komentarz


                              #44

                              + czcionka jest zależna od motywu (tekst pod plikami jest niewidoczny)
                              Ostatnio edytowany przez SaperR; [ARG:4 UNDEFINED].
                              http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

                              Komentarz


                                #45
                                Widzę iż podwójne wiadomości są nadal, ale nie zawsze. Nie każda linia przychodzi podwójnie.

                                Dane w chmurze. Mogę stworzyć katalog. Udostępnić go wybranym znajomym, ale nie mogę odebrać już danych uprawnień. Jeżeli ktoś skasuje udostępniony katalog nie może go ponownie aktywować, a ja nie mogę mu go ponownie udostępnić bo dalej figuruje jako udostępniony. Jedyna możliwość to skasować go całkowicie łącznie z plikami i utworzyć go od nowa, wgrać pliki i ponownie wszystkim udostępniać.

                                Samo GG nie ma opcji udostępniania znajomym? Tylko przez stronę? Jak coś wgram do katalogu publicznego to z tego co rozumiem w czasie prowadzenia rozmowy powinienem mieć możliwość podania linku do tego. Nie ma takiej opcji ani w telefonie, ani na stronie. Jak w telefonie wybiorę opcję link publiczny to mam możliwość udostępnienia pliku (linku do niego) każdym kanałem komunikacyjnym oprócz GG.
                                Gdy przeglądam pliki z dysku zapisują się one do android/data/pl.gadugadu/cache/downloads/jakiś_stek_bzdur_i_pierdół_jako_nazwa_folderu i nie czyści się to automatycznie. Przydała by się taka opcja.

                                Chyba jeszcze się odezwę.

                                //SaperR: Nie piszemy postu pod postem
                                Ostatnio edytowany przez SaperR; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: post pod postem

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X