Strona 33 z 43 PierwszyPierwszy ... 233132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 428

Wątek: [Android] BETA - Wasze opinie

Przydałaby się opcja do wykonywania połączeń audio (połączenia wideo też byłby mile widziane). Śmiem twierdzić, że dzięki temu popularność GG znacząco by wzrosła. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że wprowadzenie takiej opcji nie jest łatwe, ale myślę, że mimo wszystko warto się nad tym zastanowić, tym bardziej, że w GG na Windows jest taka możliwość.
    Ps. Ciągle brakuje mi możliwości zabezpieczenia mojego konta GG na hasło w androidzie.

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Zapraszam do testowania stworzonego od nowa OpenFM: http://forum.gg.pl/showthread.php?20...FM-wersja-BETA

Działa od Androida 4.1.

Przydałaby się również opcja umożliwiająca wybór statusu początkowego z jakim GG na telefonie ma startować, podobnie jak jest w GG na komputerze.

No i dodanie statusu niedostępny.

Od dawna już czasem się zacina wysyłanie plików, w tym też robienie zdjęcia bezpośrednio z rozmowy. Nie jest to wina telefonu bo w tym czasie zmieniłem go chyba 10 razy, a błąd cały czas ten sam. Nie wiem jak teraz w wersji normalnej bo mam testową ale przed dołączeniem do testów też był z tym problem. Raz na jakiś czas nie otwiera się okno do wysyłania plików/aparat do robienia zdjęć. Zamknięcie aplikacji nie pomaga, dopiero usunięcie z działających.

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Macie dokładnie ten sam błąd co większość aplikacji od Google.
    Użycie w LG L9 ( P760 ) klawisza funkcyjnego - prawy dotykowy co wywołuje normalnie opcje menu - powoduje crasch aplikacji

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Obawiam się, że to nie u nas jest błąd, a w LG. Widzę ten crash. Nie jest on w naszym kodzie.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Jakoś Google poprawiło to w swoich aplikacjach. Poza tym dotąd działało poprawnie, więc jaki nagle błąd w LG ?

Rozmowny
    Marka tel.
    Oneplus
    FW telefonu
    Android/6.0
    Cytat Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
    Jakoś Google poprawiło to w swoich aplikacjach. Poza tym dotąd działało poprawnie, więc jaki nagle błąd w LG ?
    Nie wiem co google poprawiło a co nie, w każdym bądź razie to tylko w twoim telefonie jest ten błąd. Właśnie sprawdziłem u mnie i nie ma problemu, normalnie otwiera sie menu po użyciu fizycznego przycisku menu.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Pisałem zgłoszenia do aplikacji google i też nie wiem co poprawili, ale poprawili. Poza tym jak już pisałem dotąd działało a tylko przy Material Design jest kłopot, więc dlatego sądzę, że to nie wina fona, tylko kodu ( nie wiem czyjego - gg, czy Material Design ).

Zresztą - jak ktoś chce sprawdzić i zna się na tym to można porównać i zobaczyć co poprawili i jak. W aplikacji Google Keep nadal jest crash ( nie zgłaszałem ) a w Google+ już nie.

Przy okazji - w ciemnych motywach w opcjach ustawień okienka wyboru i " ptaszki " powinny być jak czcionka - białe. Obecnie są czarne więc i słabo widoczne
    Ostatnio edytowane przez northareth ; 24.01.2015 o 12:50 Powód: dopisek

Uprawnienia umieszczania postów