Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Instalacja do Program Files

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Instalacja do Program Files

    Jak zainstalować GG11 do Program Files, a nie do Ustawień lokalnych?

    #2
    Obecnie GG11 ma możliwość instalacji tylko w tym miejscu, bez możliwości zmiany lokalizacji.
    http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

    Komentarz


      #3
      Ale to dziwne jest, takie nienormalne wręcz. W pracy mogę mieć GG. ale programy mogą uruchamiać się tylko z c:\Program Files lub c:\Windows.
      Zresztą naturalnym miejscem instalacji programów jest właśnie c:\Program Files.

      Komentarz


        #4
        Rodox: zobacz np. gdzie Ci się instaluje google chrome.
        Ostatnio edytowany przez Aladeen; [ARG:4 UNDEFINED].
        http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

        Komentarz


          #5
          tez bym chcial w program files. prosze zmienic to w finalnej wersji.

          Komentarz


            #6
            że tak zapytam: co to za różnica? i jedno i drugie to ten sam dysk C.

            Komentarz


              #7
              1. a czy do instalacji gg11 jest potrzebny dysk C ?? bo u mnie dyski zaczynają się od D , Programy Instaluje na E ( i to zazwyczaj nie do katalogu o nazwie "Program Files" ) .

              2. czy gg11 bez problemu importuje archiwum z gg10 ( i wcześniejszych wersji ) ??

              3. czy można jednocześnie używać gg11 i gg10 ( na 2 różnych numerach )

              Komentarz


                #8
                1. jest potrzebny folder %appdata% który niekoniecznie jest na C, ale zazwyczaj. Nazwa folderu jest między %% bo jest to tak jakby "skrót" do folderu, który w każdym systemie może być gdzie indziej

                2. są problemy

                3. można nawet na tych samych (jednocześnie), ale to nie jest tematem tego wątku, więc rozwijać nie będziemy

                Komentarz


                  #9
                  w program files, jak sama nazwa wskazuje sa tam pliki programow, i prosze zmienic na program files.

                  Komentarz


                    #10
                    Przecież to żadna różnica który folder bo to i tak ta sama partycja C, jak dla mnie lepiej że appdata a nie program files bo nie muszę się bawić w ograniczanie dostępu do pod folderu program files innym użytkownikom komputera. Jeśli już mają zmieniać to na możliwość zainstalowania w dowolnej lokalizacji wskazanej przez użytkownika.

                    Komentarz


                      #11
                      Dla mnie z kolei to niewygodne. Partycję C mam na system, sterowniki, kodeki, itp., inną partycję mam do aplikacji, a jeszcze inną do plików. Chcę mieć możliwość wyboru lokalizacji aplikacji - nie zaszkodzi dodać taką opcję w zakładce Zaawansowane w instalatorze.
                      http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

                      Komentarz


                        #12
                        Wiekszosc teraźniejszych aplikacji zapisuje się w Ustawieniach lokalnych ale zapewne z gg będzie tak tylko w becie a w ostatecznej wersji wyląduje z program files.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X