Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kilka błędów

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kilka błędów

    Witam, mam kilka pytań oraz sugestii, ewentualnie zgłoszenie błędów, a mianowicie:
    (Napisałem to już w drobnych błędach i sugestiach, ale zostałem przekierowany tutaj, jeżeli temat uznacie za zbędny bo w dwóch miejscach, proszę o usunięcie i przepraszam za kłopot).

    ad 1) W gg 10.5, nie ważne czy gg było wyciągnięte z paska narzędzi, czy na wierzchu czy nie, tego "prostokąta"(Które w 11 wyciąga gg na wierzch) w ogóle nie było i chciałbym, żeby było tak samo w gg 11.
    ad 2) W standardowej skórce gg, występuje taki czarny pasek opcji, na którym jest: (od lewej) Kontakty, Ostatnie, Poczta, Radio. Nie wiem czy ten problem występuje tylko u mnie, ale proszę najechać np: najpierw na "kontakty" a potem na pocztę, u siebie, mogę zaobserwować jak wyskakuje opis przycisku zamiast od razu "poczta" to najpierw "kontakty"(dosłowne mignięcie na sekundę, ale zauważalne),a dopiero później, to co powinno.
    ad 3) Proszę o dorobienie opcji, którą będzie można dostosować "wielkość chmurki", ponieważ nie zawsze mieści się tekst, który w połowie chmurki urywa się trzema kropkami, a zagadkę jak to zrobić pozostawiam wam, bo sam na razie na nic nie mogę wpaść.
    kolejne:
    ad 4) Zauważyłem, że można sprawdzić, czy ktoś ma twój numer na liście, proszę o nie usuwanie tej opcji, gdyż jest przydatna, chociaż wiadomo, czy trzymać kogoś na liście, czy nie.
    ad 5) Moją uwagę zwróciło także drobne opóźnienie(na 11 około 1,5 sec, na v10.5 - brak), szukanie kontaktu na liście na gg 10.5, co każdą literkę od razu wyskakiwały konkretniejsze kontakty, bez żadnych opóźnień, a na 11, jak już napisałem około 1,5 sec.
    ad 6) Tu akurat nie jestem pewny, ale czy okienko od profili "ostatnio używanych" będzie pojawiać się za każdym razem kiedy uruchamiam gg ? Nie może być jak w 10.5, że nie ma żadnych menedżerów profili, tylko jeden konkretny numer loguje się przy starcie systemu ?
    ad 7) Czy aktualizację są automatyczne, czy z Beta 11, będę musiał wykonywać aktualizacje ręcznie ? I jak to w ogóle wygląda, kiedy pojawia się aktualizacja mogę wybrać czy chce ją pobrać i zainstalować, czy nie. A może nie ma żadnych powiadomień ? Po prostu aktualizacja robi się sama, a użytkownik zostaje poinformowany o pomyślności przebiegu owej aktualizacji ? Proszę mi powiedzieć jak to jest.
    ad 8) Zauważyłem jeszcze taki jeden szczegół mianowicie, jeżeli w profilu uzupełniamy płeć użytkownika, to dlaczego w chmurce jest podawane - przykład: "Ola dostępny" ?
    ad 9) Chmurki od powiadomień nie są na wierzchu, tylko czasem pod stertą aplikacji.

    Proszę o poinformowanie mnie, wobec działań, które zostaną(lub nie) poczynione dla wyżej wymienionych przypadków.
    Ostatnio edytowany przez marcin107; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Błędy w dziale sugestie?! Nie chcę być niemiły, ale to nie jest zbiorczy temat... Ale zostawiam... w końcu błąd to błąd

    Komentarz

    Pracuję...
    X